فرماندار اصفهان بر تدوین و تنظیم دقیق مصوبات شوراها تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مصوبات شوراهای اسلامی شهر الزاما در کمیته انطباق فرمانداری ارزیابی و با قوانین تطبیق داده می شود و در صورت مغایرت یا عدم مغایرت با قوانین و مقررات اعلام نظر می گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در سومین جلسه آموزشی اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان که به منظور آشنایی منتخبین با قوانین و مقررات شوراها برگزار گردید، با تأکید بر لزوم آموزش در عرصه های متخلف، اظهار داشت: آموزش به مثابه جریان خون تازه ای در پیکره سازمان، جامعه و فرد است که می تواند نشاط و شور بسیاری ایجاد نماید.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی شهرها وظایف سنگینی را برعهده دارند، تأکید کرد: برای اداره امور شهر با تکیه بر قوانین و مقررات باید شرایطی حاکم گردد که در این راستا گام های بلندی برداشته شود.
سیستانی افزود: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با تکیه بر قانون شوراها و با تکیه بر ظرفیت های حقوقی، قضائی و کارشناسی و با بهره گیری از دیدگاه های نخبگان و خبرگان جامعه، خدمات خوب و شایسته ای را به مردم ارائه نمایند.
وی با تأکید بر اینکه تدوین و تنظیم مصوبات باید با دقت انجام شود، عنوان کرد: مصوبات شوراهای اسلامی شهر الزاما در کمیته انطباق فرمانداری ارزیابی و با قوانین تطبیق داده می شود و در صورت مغایرت یا عدم مغایرت با قوانین و مقررات اعلام نظر می گردد.
فرماندار اصفهان افزود: مصوباتی که مورد اختلاف شورای شهر و کمیته انطباق هستند، جهت بررسی و تصمیم گیری نهایی به شورای حل اختلاف شوراها که به ریاست استاندار محترم تشکیل می گردد، ارسال می شود تا مورد بررسی بیشتر قرار گرفته و نظر نهایی اعلام شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =