فرماندار اصفهان بر تدوین و تنظیم دقیق مصوبات شوراها تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مصوبات شوراهای اسلامی شهر الزاما در کمیته انطباق فرمانداری ارزیابی و با قوانین تطبیق داده می شود و در صورت مغایرت یا عدم مغایرت با قوانین و مقررات اعلام نظر می گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در سومین جلسه آموزشی اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان که به منظور آشنایی منتخبین با قوانین و مقررات شوراها برگزار گردید، با تأکید بر لزوم آموزش در عرصه های متخلف، اظهار داشت: آموزش به مثابه جریان خون تازه ای در پیکره سازمان، جامعه و فرد است که می تواند نشاط و شور بسیاری ایجاد نماید.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی شهرها وظایف سنگینی را برعهده دارند، تأکید کرد: برای اداره امور شهر با تکیه بر قوانین و مقررات باید شرایطی حاکم گردد که در این راستا گام های بلندی برداشته شود.
سیستانی افزود: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با تکیه بر قانون شوراها و با تکیه بر ظرفیت های حقوقی، قضائی و کارشناسی و با بهره گیری از دیدگاه های نخبگان و خبرگان جامعه، خدمات خوب و شایسته ای را به مردم ارائه نمایند.
وی با تأکید بر اینکه تدوین و تنظیم مصوبات باید با دقت انجام شود، عنوان کرد: مصوبات شوراهای اسلامی شهر الزاما در کمیته انطباق فرمانداری ارزیابی و با قوانین تطبیق داده می شود و در صورت مغایرت یا عدم مغایرت با قوانین و مقررات اعلام نظر می گردد.
فرماندار اصفهان افزود: مصوباتی که مورد اختلاف شورای شهر و کمیته انطباق هستند، جهت بررسی و تصمیم گیری نهایی به شورای حل اختلاف شوراها که به ریاست استاندار محترم تشکیل می گردد، ارسال می شود تا مورد بررسی بیشتر قرار گرفته و نظر نهایی اعلام شود.

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =