نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در خصوص ارائه گزارش دستگاه های اجرایی پیرامون میزان جذب اعتبار تخصیص یافته در سال گذشته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان صبح امروز (سه شنبه) با حضور فرماندار اصفهان درخصوص ارائه گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری و جهاد کشاورزی پیرامون میزان جذب اعتبارات تخصیص یافته سال گذشته برگزار گردید.
لازم به ذکر است، میزان اعتبارات تخصیص یافته سال ۱۳۹۹، ۳۰ میلیارد ریال بوده که به طور کامل جذب شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =