پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز بزرگ خبرنگار

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفدهم مرداد روز بزرگ خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفدهم مرداد ماه، روز بزرگ خبرنگار را به تمامی تلاشگران و دست اندرکاران این عرصه در شهرستان اصفهان تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خبرنگاری یک شغل نیست بلکه رسالتی است در عرصه روشنگری،اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به آحاد مردم یک جامعه و بار مسئولیت خبررسانی به طور شاخص و روشن بر دوش پرچم داران حوزه اطلاع رسانی است که نام گرانسنگ “خبرنگار” را برخود نهاده اند تا اهداف “تنویر افکار عمومی “و آگاهی بخشی “را پیگیری نمایند. خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنان است. از این رو، حوزه خبر رسانی و موضوع روشنگری اجتماعی برای رشد و بالندگی مردم و پویایی جامعه و پیمایش مسیر صحیح تعالی بسیار با اهمیت و امری استراتژیک است.
اینجانب، فرارسیدن هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی و روز بزرگ خبرنگار را به تمامی تلاشگران و دست اندرکاران این عرصه، در شهرستان اصفهان صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم.
حسین سیستانی
معاون استاندار و فرماندار اصفهان

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =