با حضور فرماندار اصفهان صورت پذیرفت، انتخاب اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: انتخابات اعضای هیأت رئیسه باید موجبات امیدآفرینی، امنیت و آرامش خاطر مردم را فراهم سازد که این مهم می تواند همراهی و همکاری مردم را که ولی نعمتان اصلی ما هستند، به همراه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان که به منظور تعیین هیأت رئیسه شورا برگزار شد، با اشاره به اهمیت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: ما باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یاد و خاطره شهدا و ایثارگران را گرامی داشته و رشادت و فداکاری های آنان را به نسل های آینده منتقل کنیم.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه شوراها در هر دوره با نگرش ها، دیدگاه ها و روش های جدید و متفاوت، تغییرات بسیاری را نسبت به ادوار گذشته در شهرها و روستاها ایجاد می نمایند، تأکید کرد: انتخابات اعضای هیأت رئیسه باید موجبات امیدآفرینی، امنیت و آرامش خاطر مردم را فراهم سازد که این مهم می تواند همراهی و همکاری مردم را که ولی نعمتان اصلی ما هستند، به همراه داشته باشد.
سیستانی افزود: باید از همه ظرفیت های موجود برای توسعه شهرستان در عرصه های گوناگون و رضایتمندی مردم استفاده شود.
گفتنی است، پس از رأی گیری، آقایان مجید نادر الاصلی به عنوان رئیس، عباس شاکری به عنوان نائب رئیس، حسین باصری نژاد به عنوان منشی اول و علیرضا نصیری نیز به عنوان منشی دوم شورای اسلامی شهرستان اصفهان انتخاب شدند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =