با حضور فرماندار اصفهان صورت پذیرفت، انتخاب اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: انتخابات اعضای هیأت رئیسه باید موجبات امیدآفرینی، امنیت و آرامش خاطر مردم را فراهم سازد که این مهم می تواند همراهی و همکاری مردم را که ولی نعمتان اصلی ما هستند، به همراه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان که به منظور تعیین هیأت رئیسه شورا برگزار شد، با اشاره به اهمیت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: ما باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یاد و خاطره شهدا و ایثارگران را گرامی داشته و رشادت و فداکاری های آنان را به نسل های آینده منتقل کنیم.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه شوراها در هر دوره با نگرش ها، دیدگاه ها و روش های جدید و متفاوت، تغییرات بسیاری را نسبت به ادوار گذشته در شهرها و روستاها ایجاد می نمایند، تأکید کرد: انتخابات اعضای هیأت رئیسه باید موجبات امیدآفرینی، امنیت و آرامش خاطر مردم را فراهم سازد که این مهم می تواند همراهی و همکاری مردم را که ولی نعمتان اصلی ما هستند، به همراه داشته باشد.
سیستانی افزود: باید از همه ظرفیت های موجود برای توسعه شهرستان در عرصه های گوناگون و رضایتمندی مردم استفاده شود.
گفتنی است، پس از رأی گیری، آقایان مجید نادر الاصلی به عنوان رئیس، عباس شاکری به عنوان نائب رئیس، حسین باصری نژاد به عنوان منشی اول و علیرضا نصیری نیز به عنوان منشی دوم شورای اسلامی شهرستان اصفهان انتخاب شدند.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =