فرماندار اصفهان از واکسیناسیون دانش آموزان در آینده نزدیک خبر داد

فرماندار اصفهان بر تقویت مراکز واکسیناسیون موجود و افزایش مراکز جدید تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون در اصفهان، تأکید کرد: در کوتاهترین زمان ممکن، با محوریت شهرداری های مناطق و همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی و بسیج امکانات و ظرفیت های موجود باید بستر لازم برای افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون و تسریع در امر واکسینه کردن مردم صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: انشاء ا… در روزهای آتی واکسیناسیون دانش آموزان نیز آغاز خواهد شد.
سیستانی تأکید کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی لازم جهت استقبال مردم از امر واکسیناسیون از اهمیت والایی برخوردار است و اقدامات مقتضی در این خصوص صورت پذیرد.
وی تصریح کرد: تقویت مراکز تجمیعی واکسیناسیون حائز اهمیت بوده و دستگاه های مختلف باید همکاری و همراهی لازم را در این خصوص با مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ داشته باشند.
فرماندار اصفهان افزود: نواحی بسیج نسبت به تأمین ثبات برای مراکز تجمیعی واکسیناسیون، همکاری لازم را با مراکز بهداشت داشته باشند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

۷ خرداد ۱۴۰۲

مسائل و مشکلات بخش مرکزی بالاخص در بخش حمل و نقل عمومی با حضور فرماندار اصفهان و بخشداری مرکزی بررسی شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس، مراسمی در جوار مزار مطهر شهید گمنام در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر را به عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =