فرماندار اصفهان از واکسیناسیون دانش آموزان در آینده نزدیک خبر داد

فرماندار اصفهان بر تقویت مراکز واکسیناسیون موجود و افزایش مراکز جدید تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون در اصفهان، تأکید کرد: در کوتاهترین زمان ممکن، با محوریت شهرداری های مناطق و همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی و بسیج امکانات و ظرفیت های موجود باید بستر لازم برای افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون و تسریع در امر واکسینه کردن مردم صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: انشاء ا… در روزهای آتی واکسیناسیون دانش آموزان نیز آغاز خواهد شد.
سیستانی تأکید کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی لازم جهت استقبال مردم از امر واکسیناسیون از اهمیت والایی برخوردار است و اقدامات مقتضی در این خصوص صورت پذیرد.
وی تصریح کرد: تقویت مراکز تجمیعی واکسیناسیون حائز اهمیت بوده و دستگاه های مختلف باید همکاری و همراهی لازم را در این خصوص با مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ داشته باشند.
فرماندار اصفهان افزود: نواحی بسیج نسبت به تأمین ثبات برای مراکز تجمیعی واکسیناسیون، همکاری لازم را با مراکز بهداشت داشته باشند.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =