فرماندار اصفهان از واکسیناسیون دانش آموزان در آینده نزدیک خبر داد

فرماندار اصفهان بر تقویت مراکز واکسیناسیون موجود و افزایش مراکز جدید تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون در اصفهان، تأکید کرد: در کوتاهترین زمان ممکن، با محوریت شهرداری های مناطق و همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی و بسیج امکانات و ظرفیت های موجود باید بستر لازم برای افزایش مراکز تجمیعی واکسیناسیون و تسریع در امر واکسینه کردن مردم صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: انشاء ا… در روزهای آتی واکسیناسیون دانش آموزان نیز آغاز خواهد شد.
سیستانی تأکید کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی لازم جهت استقبال مردم از امر واکسیناسیون از اهمیت والایی برخوردار است و اقدامات مقتضی در این خصوص صورت پذیرد.
وی تصریح کرد: تقویت مراکز تجمیعی واکسیناسیون حائز اهمیت بوده و دستگاه های مختلف باید همکاری و همراهی لازم را در این خصوص با مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ داشته باشند.
فرماندار اصفهان افزود: نواحی بسیج نسبت به تأمین ثبات برای مراکز تجمیعی واکسیناسیون، همکاری لازم را با مراکز بهداشت داشته باشند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =