فرماندار اصفهان: با مدیریت جهادی و اقدامات همه جانبه دستگاههای اجرایی می توان بستر لازم را برای تسریع در امر واکسیناسیون شهروندان فراهم نمود

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شهرداری اصفهان از طریق بیلبردهای تبلیغاتی، تلویزیون های شهری، اتوبوس ها و قطار شهری نسبت به اطلاع رسانی و تشویق شهروندان جهت انجام امر واکسیناسیون اقدام نمایند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونای شهرستان، با ارائه گزارشی پیرامون انجام واکسیناسیون در سطح شهرستان، اظهار داشت: با مدیریت جهادی و اقدامات همه جانبه دستگاههای اجرایی می توان بستر لازم را برای تسریع در امر واکسیناسیون شهروندان فراهم نمود .
فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم تسریع در امر واکسیناسیون مردم، افزود: مراکز بهداشت یک و دو نسبت به فعال نمودن شیفت بعدازظهر در روستاها جهت تسریع در انجام واکسیناسیون اقدام نمایند .
سیستانی بر لزوم تبلیغات و اطلاع رسانی برای تشویق مردم به واکسیناسیون عنوان کرد: مراکز بهداشت یک و دو نسبت به پیگیری تهیه متن پیام برای انجام واکسیناسیون شهروندان از طریق مرکز بهداشت استان اقدام و نسبت به ارسال فایل صوتی این پیام به تلفن های ثابت و همراه از طریق شرکت مخابرات اقدام نمایند.
وی افزود: شهرداری اصفهان از طریق بیلبردهای تبلیغاتی، تلویزیون های شهری، اتوبوس ها و قطار شهری نسبت به اطلاع رسانی و تشویق شهروندان جهت انجام امر واکسیناسیون اقدام نمایند .
فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراکز بهداشت شماره یک و دو اصفهان نسبت به ارسال گزارش تزریق واکسیناسیون به صورت روزانه به این فرمانداری اقدام نمایند .
سیستانی افزود: بمنظور تشویق کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی به انجام واکسیناسیون ، مدیران نسبت به اعطای بسته تشویقی به کارکنان دستگاه متبوع اقدام نمایند .

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =