فرماندار اصفهان: با مدیریت جهادی و اقدامات همه جانبه دستگاههای اجرایی می توان بستر لازم را برای تسریع در امر واکسیناسیون شهروندان فراهم نمود

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شهرداری اصفهان از طریق بیلبردهای تبلیغاتی، تلویزیون های شهری، اتوبوس ها و قطار شهری نسبت به اطلاع رسانی و تشویق شهروندان جهت انجام امر واکسیناسیون اقدام نمایند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونای شهرستان، با ارائه گزارشی پیرامون انجام واکسیناسیون در سطح شهرستان، اظهار داشت: با مدیریت جهادی و اقدامات همه جانبه دستگاههای اجرایی می توان بستر لازم را برای تسریع در امر واکسیناسیون شهروندان فراهم نمود .
فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم تسریع در امر واکسیناسیون مردم، افزود: مراکز بهداشت یک و دو نسبت به فعال نمودن شیفت بعدازظهر در روستاها جهت تسریع در انجام واکسیناسیون اقدام نمایند .
سیستانی بر لزوم تبلیغات و اطلاع رسانی برای تشویق مردم به واکسیناسیون عنوان کرد: مراکز بهداشت یک و دو نسبت به پیگیری تهیه متن پیام برای انجام واکسیناسیون شهروندان از طریق مرکز بهداشت استان اقدام و نسبت به ارسال فایل صوتی این پیام به تلفن های ثابت و همراه از طریق شرکت مخابرات اقدام نمایند.
وی افزود: شهرداری اصفهان از طریق بیلبردهای تبلیغاتی، تلویزیون های شهری، اتوبوس ها و قطار شهری نسبت به اطلاع رسانی و تشویق شهروندان جهت انجام امر واکسیناسیون اقدام نمایند .
فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراکز بهداشت شماره یک و دو اصفهان نسبت به ارسال گزارش تزریق واکسیناسیون به صورت روزانه به این فرمانداری اقدام نمایند .
سیستانی افزود: بمنظور تشویق کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی به انجام واکسیناسیون ، مدیران نسبت به اعطای بسته تشویقی به کارکنان دستگاه متبوع اقدام نمایند .

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =