همزمان با هفته دولت، ۱۲۰ پروژه عمرانی در شهرستان اصفهان به بهره برداری رسید

همرمان با هفته دولت، ۱۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی در شهرستان اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان همزمان با هفته دولت، ضمن تبریک این هفته و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با اشاره به افتتاح ۱۲۰ پروژه عمرانی و خدماتی همزمان با هفته دولت در شهرستان اصفهان، اظهار داشت: همزمان با هفته دولت امسال، ۱۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۶۷۸ میلیون ریال، از محل اعتبارات ملی، ملی-استانی، استانی، منابع داخلی شهرداری ها و دهیاری ها، منابع داخلی دستگاه های اجرایی، سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی، در شهرستان اصفهان به بهره برداری رسید.
فرماندار اصفهان افزود: از این تعداد پروژه، ۶۲ پروژه با اعتباری افزون بر ۴۴۹ هزار و ۷۳۶ میلیون ریال در روستاها و ۵۸ پروژه نیز با اعتبار ۵ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۹۴۲ میلیون ریال در شهرهای شهرستان تکمیل و به بهره برداری رسید.
سیستانی با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار خدمت بی منت دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان باید خدمتگزار مردم باشند و در جهت رفع مشکلات و ایجاد رفاه آنان از هیچ کوششی دریغ نکنند.
وی افزود: سرافرازی انقلاب و نظام مرهون خون شهدا و ازخودگذشتگی و ایثارگری خانواده های ایشان و ایثارگران است که ما نیز باید ادامه دهنده راه و آرمان های والای آنان باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =