همزمان با هفته دولت، ۱۲۰ پروژه عمرانی در شهرستان اصفهان به بهره برداری رسید

همرمان با هفته دولت، ۱۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی در شهرستان اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان همزمان با هفته دولت، ضمن تبریک این هفته و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با اشاره به افتتاح ۱۲۰ پروژه عمرانی و خدماتی همزمان با هفته دولت در شهرستان اصفهان، اظهار داشت: همزمان با هفته دولت امسال، ۱۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۵ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۶۷۸ میلیون ریال، از محل اعتبارات ملی، ملی-استانی، استانی، منابع داخلی شهرداری ها و دهیاری ها، منابع داخلی دستگاه های اجرایی، سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی، در شهرستان اصفهان به بهره برداری رسید.
فرماندار اصفهان افزود: از این تعداد پروژه، ۶۲ پروژه با اعتباری افزون بر ۴۴۹ هزار و ۷۳۶ میلیون ریال در روستاها و ۵۸ پروژه نیز با اعتبار ۵ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۹۴۲ میلیون ریال در شهرهای شهرستان تکمیل و به بهره برداری رسید.
سیستانی با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار خدمت بی منت دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان باید خدمتگزار مردم باشند و در جهت رفع مشکلات و ایجاد رفاه آنان از هیچ کوششی دریغ نکنند.
وی افزود: سرافرازی انقلاب و نظام مرهون خون شهدا و ازخودگذشتگی و ایثارگری خانواده های ایشان و ایثارگران است که ما نیز باید ادامه دهنده راه و آرمان های والای آنان باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =