در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، محمود صادقین به عنوان شهردار جدید شهر قهجاورستان معرفی شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شهر قهجاورستان مستعد رشد و توسعه طرح های عمرانی، اجتماعی و اقتصادی است و باید بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران در این شهر فراهم گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در آیین تودیع و معارفه شهردار شهر قهجاورستان، با اشاره به آبادانی، آرامش و امنیت حاکم بر کشور، خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشور ما با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، و تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان به عنوان جزیره ای امن در بین دیگر کشورهای منطقه مطرح است.
فرماندار اصفهان بر اهمیت وحدت بین مردم و مسئولان تأکید کرد و افزود: امنیت حاکم بر کشور ما درگرو وحدت بین اقشار مختلف مردم و این امر ازجمله اهداف اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این راستا باید گام های مهمی برداشته شود.
سیستانی با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه ای بسیار مهم است، تصریح کرد: انشاء ا… بتوانیم با درک واقع بینانه از جایگاه خود، توفیق خدمت صادقانه به مردم را داشته باشیم.
وی به نقش شهرداری ها در خط مقدم کار و تلاش و خدمت به عموم مردم اشاره کرد و گفت: نقش و جایگاه شهرداری ها در ایجاد توسعه شهری و افزایش امید و نشاط اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است.
فرماندار اصفهان افزود: رضایتمندی شهروندان و دستیابی آنها به شاخصه های یک شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا، مستلزم تلاش و اراده جدی، تلاشگران عرصه مدیریت شهری است که با برنامه ریزی های علمی و اجرای دقیق آنها،، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم می سازند.
سیستانی از انتخاب شایسته شهردار توسط شورای اسلامی شهر قهجاورستان تقدیر و عنوان کرد: شورا می تواند یکی از عوامل مؤثر وحدت و مودت بین مردم و همه اعضا و ارکان حکومت و مدیریت در سطح شهر باشد.
وی تصریح کرد: شهر قهجاورستان مستعد رشد و توسعه طرح های عمرانی، اجتماعی و اقتصادی است و باید بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران در این شهر فراهم گردد.
گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، محمود صادقین به عنوان شهردار جدید قهجاورستان معرفی و از خدمات سید مصطفی حسینی شهردار سابق این شهر تجلیل شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =