در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، محمود صادقین به عنوان شهردار جدید شهر قهجاورستان معرفی شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شهر قهجاورستان مستعد رشد و توسعه طرح های عمرانی، اجتماعی و اقتصادی است و باید بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران در این شهر فراهم گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در آیین تودیع و معارفه شهردار شهر قهجاورستان، با اشاره به آبادانی، آرامش و امنیت حاکم بر کشور، خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشور ما با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، و تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان به عنوان جزیره ای امن در بین دیگر کشورهای منطقه مطرح است.
فرماندار اصفهان بر اهمیت وحدت بین مردم و مسئولان تأکید کرد و افزود: امنیت حاکم بر کشور ما درگرو وحدت بین اقشار مختلف مردم و این امر ازجمله اهداف اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این راستا باید گام های مهمی برداشته شود.
سیستانی با بیان اینکه خدمت به مردم وظیفه ای بسیار مهم است، تصریح کرد: انشاء ا… بتوانیم با درک واقع بینانه از جایگاه خود، توفیق خدمت صادقانه به مردم را داشته باشیم.
وی به نقش شهرداری ها در خط مقدم کار و تلاش و خدمت به عموم مردم اشاره کرد و گفت: نقش و جایگاه شهرداری ها در ایجاد توسعه شهری و افزایش امید و نشاط اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است.
فرماندار اصفهان افزود: رضایتمندی شهروندان و دستیابی آنها به شاخصه های یک شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا، مستلزم تلاش و اراده جدی، تلاشگران عرصه مدیریت شهری است که با برنامه ریزی های علمی و اجرای دقیق آنها،، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم می سازند.
سیستانی از انتخاب شایسته شهردار توسط شورای اسلامی شهر قهجاورستان تقدیر و عنوان کرد: شورا می تواند یکی از عوامل مؤثر وحدت و مودت بین مردم و همه اعضا و ارکان حکومت و مدیریت در سطح شهر باشد.
وی تصریح کرد: شهر قهجاورستان مستعد رشد و توسعه طرح های عمرانی، اجتماعی و اقتصادی است و باید بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران در این شهر فراهم گردد.
گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، محمود صادقین به عنوان شهردار جدید قهجاورستان معرفی و از خدمات سید مصطفی حسینی شهردار سابق این شهر تجلیل شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =