در آیینی با حضور فرماندار اصفهان صورت پذیرفت، افتتاح مرکز جراحی محدود نگاره

فرماندار اصفهان بر تأسیس این دست مراکز جراحی در دیگر اقصی نقاط اصفهان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (پنجشنبه)، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، مرکز جراحی محدود نگاره واقع در شهرک سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید.
فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از بخش های مختلف این مرکز، عنوان کرد: از این دست مراکز جراحی باید در دیگر اقصی نقاط اصفهان تأسیس گردد.
گفتنی است، مرکز جراحی محدود نگاره واقع در مجموعه ی بزرگ درمانی شهرک سلامت، شامل چهاربخش اصلی جراحی،بستری، خدماتی و پذیرش می باشد که تفکیک هوشمندانه این بخش ها موجب شکل گیری سیرکولاسیون کارامد برای کابران این مجموعه شده است .
مرکز جراحی محدود نگاره، مجموعه ای بیمار محور است و بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند در مسئله درمان پرداختن به مســائل پزشکی بدون توجه به روحیات بیمار تأثیر چندانی نداشته باشد. از این رو، ایجاد حس تعلق و آرامش در بیمار و همراه آن در مراکز درمانی یکی از مهمترین رویکردهایی است که مراکز پیشرفته درمانی این روزها توجه ویژه ای نسبت به آن دارند. در کشــورهای پیشرفته به خصوص پیشرو در امر پزشکی تلاش میشود تا بیماران هنگامی که به مراکز درمانی مراجعه میکنند بیش از هر چیز احساس آرامش را تجربه کنند و کمترین میزان اســترس بر آنها وارد شود. موضوع هتلینگ در برخی از مراکز درمانی اصفهان در حال اجرا اســت اما مرکز جراحی محدود نگاره واقع در شــهرک سلامت اصفهان توجه ویژه ای به این موضوع داشــته و توانسته است در این عرصه مطابق با اســتانداردهای بین المللی حرکت کند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =