در آیینی با حضور فرماندار اصفهان صورت پذیرفت، افتتاح مرکز جراحی محدود نگاره

فرماندار اصفهان بر تأسیس این دست مراکز جراحی در دیگر اقصی نقاط اصفهان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (پنجشنبه)، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، مرکز جراحی محدود نگاره واقع در شهرک سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید.
فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از بخش های مختلف این مرکز، عنوان کرد: از این دست مراکز جراحی باید در دیگر اقصی نقاط اصفهان تأسیس گردد.
گفتنی است، مرکز جراحی محدود نگاره واقع در مجموعه ی بزرگ درمانی شهرک سلامت، شامل چهاربخش اصلی جراحی،بستری، خدماتی و پذیرش می باشد که تفکیک هوشمندانه این بخش ها موجب شکل گیری سیرکولاسیون کارامد برای کابران این مجموعه شده است .
مرکز جراحی محدود نگاره، مجموعه ای بیمار محور است و بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند در مسئله درمان پرداختن به مســائل پزشکی بدون توجه به روحیات بیمار تأثیر چندانی نداشته باشد. از این رو، ایجاد حس تعلق و آرامش در بیمار و همراه آن در مراکز درمانی یکی از مهمترین رویکردهایی است که مراکز پیشرفته درمانی این روزها توجه ویژه ای نسبت به آن دارند. در کشــورهای پیشرفته به خصوص پیشرو در امر پزشکی تلاش میشود تا بیماران هنگامی که به مراکز درمانی مراجعه میکنند بیش از هر چیز احساس آرامش را تجربه کنند و کمترین میزان اســترس بر آنها وارد شود. موضوع هتلینگ در برخی از مراکز درمانی اصفهان در حال اجرا اســت اما مرکز جراحی محدود نگاره واقع در شــهرک سلامت اصفهان توجه ویژه ای به این موضوع داشــته و توانسته است در این عرصه مطابق با اســتانداردهای بین المللی حرکت کند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =