در آیینی با حضور فرماندار اصفهان صورت پذیرفت، افتتاح مرکز جراحی محدود نگاره

فرماندار اصفهان بر تأسیس این دست مراکز جراحی در دیگر اقصی نقاط اصفهان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (پنجشنبه)، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، مرکز جراحی محدود نگاره واقع در شهرک سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید.
فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از بخش های مختلف این مرکز، عنوان کرد: از این دست مراکز جراحی باید در دیگر اقصی نقاط اصفهان تأسیس گردد.
گفتنی است، مرکز جراحی محدود نگاره واقع در مجموعه ی بزرگ درمانی شهرک سلامت، شامل چهاربخش اصلی جراحی،بستری، خدماتی و پذیرش می باشد که تفکیک هوشمندانه این بخش ها موجب شکل گیری سیرکولاسیون کارامد برای کابران این مجموعه شده است .
مرکز جراحی محدود نگاره، مجموعه ای بیمار محور است و بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند در مسئله درمان پرداختن به مســائل پزشکی بدون توجه به روحیات بیمار تأثیر چندانی نداشته باشد. از این رو، ایجاد حس تعلق و آرامش در بیمار و همراه آن در مراکز درمانی یکی از مهمترین رویکردهایی است که مراکز پیشرفته درمانی این روزها توجه ویژه ای نسبت به آن دارند. در کشــورهای پیشرفته به خصوص پیشرو در امر پزشکی تلاش میشود تا بیماران هنگامی که به مراکز درمانی مراجعه میکنند بیش از هر چیز احساس آرامش را تجربه کنند و کمترین میزان اســترس بر آنها وارد شود. موضوع هتلینگ در برخی از مراکز درمانی اصفهان در حال اجرا اســت اما مرکز جراحی محدود نگاره واقع در شــهرک سلامت اصفهان توجه ویژه ای به این موضوع داشــته و توانسته است در این عرصه مطابق با اســتانداردهای بین المللی حرکت کند.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =