فرماندار اصفهان بر لزوم آموزش شوراهای اسلامی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شوراهای اسلامی درخصوص انتخاب و انتصاب دهیاران باید همکاری و همراهی لازم را با بخشداران داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه آموزش شوراهای اسلامی بخش مرکزی، آموزش را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ما نیازمند آموزش در عرصه های مختلف هستیم و بدون آموزش به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید.
وی بر لزوم آموزش شوراهای اسلامی تأکید کرد و گفت: با همکاری بین بخشی برنامه ریزی برای آموزش شوراهای اسلامی روستاها در زمینه های اداری، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی صورت پذیرد، چراکه انتقال تجربیات و دستاوردهای آموزشی، موجب موفقیت شوراها در تصمیمات بزرگ می شود و زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم می سازد.
فرماندار اصفهان افزود: اعضای محترم شوراهای اسلامی پس از گذراندن مراحل قانونی برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزیده شده اند و وظیفه مهمی به آنها سپرده شده است که باید در این راستا و در چارچوب قانون و مقررات به وظایف خود بدرستی عمل کنند.
سیستانی با بیان اینکه جایگاه شوراها در کشور ما جایگاه رفیع و والایی است، تصریح کرد: شوراهای اسلامی درخصوص انتخاب و انتصاب دهیاران، همکاری و همراهی لازم را با بخشداران داشته باشند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =