فرماندار اصفهان بر لزوم آموزش شوراهای اسلامی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شوراهای اسلامی درخصوص انتخاب و انتصاب دهیاران باید همکاری و همراهی لازم را با بخشداران داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه آموزش شوراهای اسلامی بخش مرکزی، آموزش را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ما نیازمند آموزش در عرصه های مختلف هستیم و بدون آموزش به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید.
وی بر لزوم آموزش شوراهای اسلامی تأکید کرد و گفت: با همکاری بین بخشی برنامه ریزی برای آموزش شوراهای اسلامی روستاها در زمینه های اداری، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی صورت پذیرد، چراکه انتقال تجربیات و دستاوردهای آموزشی، موجب موفقیت شوراها در تصمیمات بزرگ می شود و زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم می سازد.
فرماندار اصفهان افزود: اعضای محترم شوراهای اسلامی پس از گذراندن مراحل قانونی برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزیده شده اند و وظیفه مهمی به آنها سپرده شده است که باید در این راستا و در چارچوب قانون و مقررات به وظایف خود بدرستی عمل کنند.
سیستانی با بیان اینکه جایگاه شوراها در کشور ما جایگاه رفیع و والایی است، تصریح کرد: شوراهای اسلامی درخصوص انتخاب و انتصاب دهیاران، همکاری و همراهی لازم را با بخشداران داشته باشند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =