فرماندار اصفهان بر لزوم آموزش شوراهای اسلامی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شوراهای اسلامی درخصوص انتخاب و انتصاب دهیاران باید همکاری و همراهی لازم را با بخشداران داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه آموزش شوراهای اسلامی بخش مرکزی، آموزش را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ما نیازمند آموزش در عرصه های مختلف هستیم و بدون آموزش به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید.
وی بر لزوم آموزش شوراهای اسلامی تأکید کرد و گفت: با همکاری بین بخشی برنامه ریزی برای آموزش شوراهای اسلامی روستاها در زمینه های اداری، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی صورت پذیرد، چراکه انتقال تجربیات و دستاوردهای آموزشی، موجب موفقیت شوراها در تصمیمات بزرگ می شود و زمینه مشارکت بیشتر مردم را فراهم می سازد.
فرماندار اصفهان افزود: اعضای محترم شوراهای اسلامی پس از گذراندن مراحل قانونی برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزیده شده اند و وظیفه مهمی به آنها سپرده شده است که باید در این راستا و در چارچوب قانون و مقررات به وظایف خود بدرستی عمل کنند.
سیستانی با بیان اینکه جایگاه شوراها در کشور ما جایگاه رفیع و والایی است، تصریح کرد: شوراهای اسلامی درخصوص انتخاب و انتصاب دهیاران، همکاری و همراهی لازم را با بخشداران داشته باشند.

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =