حضور فرماندار اصفهان در یادمان شهدای فرهنگی و مراسم نواختن زنگ حماسه و ایثار مردم اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: گرامیداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان فرصت مناسبی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (سه شنبه) با حضور در یادمان شهدای فرهنگی و مراسم نواختن زنگ حماسه و ایثار مردم اصفهان که در دبیرستان پسرانه مفتح واقع در ناحیه ۲ برگزار گردید، اظهار داشت: آبان ماه و مناسبت های این ماه فرصت مناسبی برای توجه به چرایی انقلاب، چرایی دفاع مقدس و استمرار این مسیر نورانی با هدف رسیدن به عزت و سربلندی است.

فرماندار اصفهان افزود: گرامیداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان بیانگر ایثارگری و مقاومت جوانان غیور ایران علیه هجمه های دشمنان قسم خورده کشور و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر است.

احمدی خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده آرمان های شهدای عالیقدر بویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز باشیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =