فرماندار اصفهان : باهم افزایی بین بخشی شاهد ارتقاء جایگاه اصفهان در تمامی عرصه ها باشیم

دیدار شهردار اصفهان با فرماندار اصفهان

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دیدار شهردار اصفهان با ایشان،ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری بویژه در برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت : فرمانداری اصفهان همواره در کنار شهرداری بوده و خواهد بود و انشاء ا… با همکاری و هم افزایی شاهد توسعه و آبادانی اصفهان باشیم.

فرماندار اصفهان همفکری و همکاری  دستگاههای اجرایی و شهرداریها را گامی بزرگ در جهت رشد و توسعه اصفهان عنوان نمود و اظهار داشت : دولت با عزمی راسخ درصدد رفع مشکلات  موجود و خدمت گذاری به مردم عزیز است.

احمدی تصریح کرد: انشاء ا… با همفکری و هم افزایی بین بخشی شاهد ارتقاء جایگاه اصفهان در تمامی عرصه ها باشیم.

قاسم زاده شهردار اصفهان نیز در این دیدار، اظهار داشت: نگاه ما برپایه هم افزایی و همکاری و تعامل با همه مجموعه ها بویژه فرمانداری اصفهان است.

وی افزود: انشاء ا… با همکاری شورای اسلامی شهر اصفهان و، فرمانداری و سایر دستگاه های اجرایی بتوانیم در راستای رفع موانع و مشکلات موجود بالاخص حاشیه نشینی ، کودکان کار و کارتن خوابی گام های مؤثری برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =