فرماندار اصفهان : باهم افزایی بین بخشی شاهد ارتقاء جایگاه اصفهان در تمامی عرصه ها باشیم

دیدار شهردار اصفهان با فرماندار اصفهان

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دیدار شهردار اصفهان با ایشان،ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری بویژه در برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت : فرمانداری اصفهان همواره در کنار شهرداری بوده و خواهد بود و انشاء ا… با همکاری و هم افزایی شاهد توسعه و آبادانی اصفهان باشیم.

فرماندار اصفهان همفکری و همکاری  دستگاههای اجرایی و شهرداریها را گامی بزرگ در جهت رشد و توسعه اصفهان عنوان نمود و اظهار داشت : دولت با عزمی راسخ درصدد رفع مشکلات  موجود و خدمت گذاری به مردم عزیز است.

احمدی تصریح کرد: انشاء ا… با همفکری و هم افزایی بین بخشی شاهد ارتقاء جایگاه اصفهان در تمامی عرصه ها باشیم.

قاسم زاده شهردار اصفهان نیز در این دیدار، اظهار داشت: نگاه ما برپایه هم افزایی و همکاری و تعامل با همه مجموعه ها بویژه فرمانداری اصفهان است.

وی افزود: انشاء ا… با همکاری شورای اسلامی شهر اصفهان و، فرمانداری و سایر دستگاه های اجرایی بتوانیم در راستای رفع موانع و مشکلات موجود بالاخص حاشیه نشینی ، کودکان کار و کارتن خوابی گام های مؤثری برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =