فرماندار اصفهان : باهم افزایی بین بخشی شاهد ارتقاء جایگاه اصفهان در تمامی عرصه ها باشیم

دیدار شهردار اصفهان با فرماندار اصفهان

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دیدار شهردار اصفهان با ایشان،ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری بویژه در برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت : فرمانداری اصفهان همواره در کنار شهرداری بوده و خواهد بود و انشاء ا… با همکاری و هم افزایی شاهد توسعه و آبادانی اصفهان باشیم.

فرماندار اصفهان همفکری و همکاری  دستگاههای اجرایی و شهرداریها را گامی بزرگ در جهت رشد و توسعه اصفهان عنوان نمود و اظهار داشت : دولت با عزمی راسخ درصدد رفع مشکلات  موجود و خدمت گذاری به مردم عزیز است.

احمدی تصریح کرد: انشاء ا… با همفکری و هم افزایی بین بخشی شاهد ارتقاء جایگاه اصفهان در تمامی عرصه ها باشیم.

قاسم زاده شهردار اصفهان نیز در این دیدار، اظهار داشت: نگاه ما برپایه هم افزایی و همکاری و تعامل با همه مجموعه ها بویژه فرمانداری اصفهان است.

وی افزود: انشاء ا… با همکاری شورای اسلامی شهر اصفهان و، فرمانداری و سایر دستگاه های اجرایی بتوانیم در راستای رفع موانع و مشکلات موجود بالاخص حاشیه نشینی ، کودکان کار و کارتن خوابی گام های مؤثری برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =