فرماندار اصفهان بر اهمیت اقدامات میدانی اصناف تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: همکاری بین اصناف و دولت باید در راستای هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد باشد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با اعضای اتاق اصناف اصفهان، با اشاره به تأثیر اصناف بر اقتصاد کشور، اظهار داشت: تأثیر اصناف بر اقتصاد کشور بویژه در حوزه تولید، امری انکار ناپذیر است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما باید خدمتگزار مردم باشیم، افزود: نگرش دولت رفع چالش های موجود با استفاده از حداکثر ظرفیت مردمی است.

احمدی با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه ای است که باید با کار و تلاش مضاعف آن را حفظ کنیم، اظهار داشت: ما باید به گونه ای عمل کنیم که مردم به مسئولین خود اعتماد داشته باشند و مسئولین نیز خود را از مردم و خدمتگزار آنان بدانند.

وی با تأکید بر لزوم همکاری اصناف با دولت، گفت: همکاری بین اصناف و دولت باید در راستای هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد باشد.

فرماندار اصفهان افزود: اصناف باید پیشنهادات تخصصی خود را به مجموعه دولت منتقل کنند تا برای اصلاح ساختارها در کمیسیون های مربوطه مطرح و بررسی شود تا بیشتر بتوانیم از ظرفیت های موجود برای کاستن از مشکلات مردم استفاده نماییم.

احمدی تصریح کرد: اگر بخواهیم در حوزه اقتصاد منفعل نباشیم و اوضاع اقتصادی بهبود یابد، باید با استفاده از اطلاعات دقیق و به روز، پیشبینی های صحیحی داشته باشیم تا بتوانیم از بی تدبیری ها جلوگیری نماییم.

وی بر اهمیت اقدامات میدانی در حوزه اصناف، تأکید کرد و افزود: اقدامات میدانی در حوزه اصناف می تواند در اصلاح ساختارها تأثیرگذار باشد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =