فرماندار اصفهان بر اهمیت اقدامات میدانی اصناف تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: همکاری بین اصناف و دولت باید در راستای هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد باشد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با اعضای اتاق اصناف اصفهان، با اشاره به تأثیر اصناف بر اقتصاد کشور، اظهار داشت: تأثیر اصناف بر اقتصاد کشور بویژه در حوزه تولید، امری انکار ناپذیر است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما باید خدمتگزار مردم باشیم، افزود: نگرش دولت رفع چالش های موجود با استفاده از حداکثر ظرفیت مردمی است.

احمدی با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه ای است که باید با کار و تلاش مضاعف آن را حفظ کنیم، اظهار داشت: ما باید به گونه ای عمل کنیم که مردم به مسئولین خود اعتماد داشته باشند و مسئولین نیز خود را از مردم و خدمتگزار آنان بدانند.

وی با تأکید بر لزوم همکاری اصناف با دولت، گفت: همکاری بین اصناف و دولت باید در راستای هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد باشد.

فرماندار اصفهان افزود: اصناف باید پیشنهادات تخصصی خود را به مجموعه دولت منتقل کنند تا برای اصلاح ساختارها در کمیسیون های مربوطه مطرح و بررسی شود تا بیشتر بتوانیم از ظرفیت های موجود برای کاستن از مشکلات مردم استفاده نماییم.

احمدی تصریح کرد: اگر بخواهیم در حوزه اقتصاد منفعل نباشیم و اوضاع اقتصادی بهبود یابد، باید با استفاده از اطلاعات دقیق و به روز، پیشبینی های صحیحی داشته باشیم تا بتوانیم از بی تدبیری ها جلوگیری نماییم.

وی بر اهمیت اقدامات میدانی در حوزه اصناف، تأکید کرد و افزود: اقدامات میدانی در حوزه اصناف می تواند در اصلاح ساختارها تأثیرگذار باشد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دو =