فرماندار اصفهان بر اهمیت اقدامات میدانی اصناف تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: همکاری بین اصناف و دولت باید در راستای هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد باشد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با اعضای اتاق اصناف اصفهان، با اشاره به تأثیر اصناف بر اقتصاد کشور، اظهار داشت: تأثیر اصناف بر اقتصاد کشور بویژه در حوزه تولید، امری انکار ناپذیر است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما باید خدمتگزار مردم باشیم، افزود: نگرش دولت رفع چالش های موجود با استفاده از حداکثر ظرفیت مردمی است.

احمدی با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه ای است که باید با کار و تلاش مضاعف آن را حفظ کنیم، اظهار داشت: ما باید به گونه ای عمل کنیم که مردم به مسئولین خود اعتماد داشته باشند و مسئولین نیز خود را از مردم و خدمتگزار آنان بدانند.

وی با تأکید بر لزوم همکاری اصناف با دولت، گفت: همکاری بین اصناف و دولت باید در راستای هم افزایی و حل مشکلات مردم، افزایش تولید و شکوفایی اقتصاد باشد.

فرماندار اصفهان افزود: اصناف باید پیشنهادات تخصصی خود را به مجموعه دولت منتقل کنند تا برای اصلاح ساختارها در کمیسیون های مربوطه مطرح و بررسی شود تا بیشتر بتوانیم از ظرفیت های موجود برای کاستن از مشکلات مردم استفاده نماییم.

احمدی تصریح کرد: اگر بخواهیم در حوزه اقتصاد منفعل نباشیم و اوضاع اقتصادی بهبود یابد، باید با استفاده از اطلاعات دقیق و به روز، پیشبینی های صحیحی داشته باشیم تا بتوانیم از بی تدبیری ها جلوگیری نماییم.

وی بر اهمیت اقدامات میدانی در حوزه اصناف، تأکید کرد و افزود: اقدامات میدانی در حوزه اصناف می تواند در اصلاح ساختارها تأثیرگذار باشد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 6 =