فرماندار اصفهان بر لزوم انجام اقدامات مقتضی درراستای بهبود تولید در شهرستان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید با شناسایی ظرفیت های موجود و جذب سرمایه گذار در شهرستان، گام های مؤثری در راستای بهبود وضعیت تولید در شهرستان برداشته شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی شهرستان، ضمن گرامیداشت ۲۵ آبان ماه روز حماسه و ایثار اصفهان، با تأکید بر اهمیت برنامه ریزی با هدف ایجاد تحولات سازنده در بخش های مختلف شهرستان، عنوان کرد: ما باید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدتی را برای ایجاد تحولات سازنده و ارتقاء کارآمدی در بخش های مختلف شهرستان ارائه کرده و در پایان امور را ارزیابی نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: شورای شهرستان نسبت به نظارت، تدوین و اجرای برنامه ها همکاری لازم را با دیگر بخش ها داشته باشد.

احمدی بر لزوم انجام اقدامات مقتضی جهت بهبود تولید در شهرستان تأکید کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان و فعال شدن تعاونی ها باید در راستای هدفمند کردن تولید گام برداشته شود.

وی تأکید کرد: باید با شناسایی ظرفیت های موجود و جذب سرمایه گذار در شهرستان، گام های مؤثری در راستای بهبود وضعیت تولید در شهرستان برداشته شود.

فرماندار اصفهان افزود: شورای شهرستان در احصاء موارد و رفع موانع و چالش های موجود می تواند نقش مؤثری را ایفا نماید.

احمدی بر افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان تأکید و تصریح کرد: انشاء ا… با همکاری بین بخشی جهش خوبی در راستای افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هر خبری که توسط خبرنگاران تولید شود و برای مردم امیدآفرین باشد، تیری به قلب دشمن و باعث امید برای دوست داران این کشور است.

۱۷ مرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهرستان آمادگی خود را برای برگزاری انتخابات الکترونیک در سطح شهرستان اعلام کرده است.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته عفاف و حجاب را تبریک گفت.

۲۱ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =