فرماندار اصفهان بر لزوم انجام اقدامات مقتضی درراستای بهبود تولید در شهرستان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید با شناسایی ظرفیت های موجود و جذب سرمایه گذار در شهرستان، گام های مؤثری در راستای بهبود وضعیت تولید در شهرستان برداشته شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی شهرستان، ضمن گرامیداشت ۲۵ آبان ماه روز حماسه و ایثار اصفهان، با تأکید بر اهمیت برنامه ریزی با هدف ایجاد تحولات سازنده در بخش های مختلف شهرستان، عنوان کرد: ما باید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدتی را برای ایجاد تحولات سازنده و ارتقاء کارآمدی در بخش های مختلف شهرستان ارائه کرده و در پایان امور را ارزیابی نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: شورای شهرستان نسبت به نظارت، تدوین و اجرای برنامه ها همکاری لازم را با دیگر بخش ها داشته باشد.

احمدی بر لزوم انجام اقدامات مقتضی جهت بهبود تولید در شهرستان تأکید کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان و فعال شدن تعاونی ها باید در راستای هدفمند کردن تولید گام برداشته شود.

وی تأکید کرد: باید با شناسایی ظرفیت های موجود و جذب سرمایه گذار در شهرستان، گام های مؤثری در راستای بهبود وضعیت تولید در شهرستان برداشته شود.

فرماندار اصفهان افزود: شورای شهرستان در احصاء موارد و رفع موانع و چالش های موجود می تواند نقش مؤثری را ایفا نماید.

احمدی بر افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان تأکید و تصریح کرد: انشاء ا… با همکاری بین بخشی جهش خوبی در راستای افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در مراسم روز درخت کاری در هنرستان هنرهای زیبا حضور یافت.

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان اصفهان طی پیامی از تلاش های شبانه روزی و بی وقفه اعضای ستاد مدیریت بحران وسایر عوامل نقش آفرین درگذر از بحران اخیر تقدیر نمود.

۳۰ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۵ رجب سالروز شهادت هفتمین ستاره آسمان امامت و ولایت حضرت امام موسی کاظم (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۲۶ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =