فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: بازگشایی مدارس و واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمات و سیاست های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان، اظهار داشت: روند واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمگیری و سیاستگذاری های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه دستگاه های ذی مدخل تا قبل از ۱۵ آبان ماه، با استفاده از مکانیسم های تشویقی و اقناعی نسبت به واکسیناسیون دانش آموزان اقدام نمایند، افزود: آمار و اطلاعات دانش آموزانی که واکسن نزده اند استخراج و لیست آنها جهت انجام اقدامات بعدی و تسریع در واکسیناسیون در اختیار مراکز بهداشت قرار گیرد.
سیستانی با تأکید بر لزوم ارائه کارت واکسن توسط دانش آموزان برای حضور در کلاس های درس، عنوان کرد: امکان بازگشایی مدارس از ۱۵ آبان ماه توسط نواحی ششگانه آموزش و پرورش با هماهنگی مراکز بهداشت بررسی شده و در صورت فراهم بودن پروتکل های بهداشتی و زیرساخت های لازم، اقدامات مقتضی در این راستا صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان ادامه داد: کلیه هیئات و باشگاه های ورزشی از پذیرش اولیه افرادی که دارای کارت واکسن نیستند، اجتناب کرده و برگزاری رویدادها و مجامع ورزشی صرفا باید با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و ارائه کارت واکسن باشد.
سیستانی خاطرنشان کرد: مدیران شهرک های صنعتی با هماهنگی مراکز بهداشت نسبت به واکسیناسیون کارگران شاغل در واحدهای صنعتی اقدام نمایند.
وی بر پیگیری و تسریع در واکسیناسیون اصناف تأکید کرد.

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =