فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: بازگشایی مدارس و واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمات و سیاست های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان، اظهار داشت: روند واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمگیری و سیاستگذاری های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه دستگاه های ذی مدخل تا قبل از ۱۵ آبان ماه، با استفاده از مکانیسم های تشویقی و اقناعی نسبت به واکسیناسیون دانش آموزان اقدام نمایند، افزود: آمار و اطلاعات دانش آموزانی که واکسن نزده اند استخراج و لیست آنها جهت انجام اقدامات بعدی و تسریع در واکسیناسیون در اختیار مراکز بهداشت قرار گیرد.
سیستانی با تأکید بر لزوم ارائه کارت واکسن توسط دانش آموزان برای حضور در کلاس های درس، عنوان کرد: امکان بازگشایی مدارس از ۱۵ آبان ماه توسط نواحی ششگانه آموزش و پرورش با هماهنگی مراکز بهداشت بررسی شده و در صورت فراهم بودن پروتکل های بهداشتی و زیرساخت های لازم، اقدامات مقتضی در این راستا صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان ادامه داد: کلیه هیئات و باشگاه های ورزشی از پذیرش اولیه افرادی که دارای کارت واکسن نیستند، اجتناب کرده و برگزاری رویدادها و مجامع ورزشی صرفا باید با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و ارائه کارت واکسن باشد.
سیستانی خاطرنشان کرد: مدیران شهرک های صنعتی با هماهنگی مراکز بهداشت نسبت به واکسیناسیون کارگران شاغل در واحدهای صنعتی اقدام نمایند.
وی بر پیگیری و تسریع در واکسیناسیون اصناف تأکید کرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =