فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: بازگشایی مدارس و واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمات و سیاست های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با اشاره به اهمیت تسریع در واکسیناسیون دانش آموزان، اظهار داشت: روند واکسیناسیون دانش آموزان باید متناسب با تصمیمگیری و سیاستگذاری های ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا باشد.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه دستگاه های ذی مدخل تا قبل از ۱۵ آبان ماه، با استفاده از مکانیسم های تشویقی و اقناعی نسبت به واکسیناسیون دانش آموزان اقدام نمایند، افزود: آمار و اطلاعات دانش آموزانی که واکسن نزده اند استخراج و لیست آنها جهت انجام اقدامات بعدی و تسریع در واکسیناسیون در اختیار مراکز بهداشت قرار گیرد.
سیستانی با تأکید بر لزوم ارائه کارت واکسن توسط دانش آموزان برای حضور در کلاس های درس، عنوان کرد: امکان بازگشایی مدارس از ۱۵ آبان ماه توسط نواحی ششگانه آموزش و پرورش با هماهنگی مراکز بهداشت بررسی شده و در صورت فراهم بودن پروتکل های بهداشتی و زیرساخت های لازم، اقدامات مقتضی در این راستا صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان ادامه داد: کلیه هیئات و باشگاه های ورزشی از پذیرش اولیه افرادی که دارای کارت واکسن نیستند، اجتناب کرده و برگزاری رویدادها و مجامع ورزشی صرفا باید با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و ارائه کارت واکسن باشد.
سیستانی خاطرنشان کرد: مدیران شهرک های صنعتی با هماهنگی مراکز بهداشت نسبت به واکسیناسیون کارگران شاغل در واحدهای صنعتی اقدام نمایند.
وی بر پیگیری و تسریع در واکسیناسیون اصناف تأکید کرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =