فرماندار اصفهان: موضوع پخش اذان و اقامه نماز جماعت در ادارات باید با جدیت پیگیری شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: پخش اذان و اقامه نماز در ادارات باید با جدیت پیگیری شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هیأت مدیره مجموعه اداری امیرکبیر، تأکید کرد: انتخاباتی برگزار و اعضای هیأت امنا و سپس هیأت مدیره و بازرسین مجموعه مشخص شوند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توجه به امنیت ادارات مستقر در مجموعه، افزود: نشستی با فرماندهانه پایگاه های بسیج اداری مستقر در مجموعه اداری پیرامون موضوع خودمراقبتی برای حفظ امنیت و مناسبت ها برگزار گردد.

احمدی تأکید کرد: موضوع اقامه نماز جماعت و پخش اذان در ادارات باید باجدیت پیگیری گردد.

وی با اشاره به اهمیت ایمنی ادارات مستقر در مجموعه، افزود: وضعیت ایمنی ساختمان های ادارات مستقر در مجموعه بررسی و پیگیری و اقدامات لازم در راستای ساماندهی آنها صورت پذیرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 16 =