فرماندار اصفهان تأکید کرد: هویت شورا باید تقویت گردد

فرماندار اصفهان عصریح کرد: فرهنگ سازی پیرامون هویت روستا، درآمد پایدار، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری  و اشتغال زایی در روستا، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شوراهای اسلامی بخش مرکزی، با اشاره به اهمیت اقدامات شوراهای اسلامی، اظهار داشت: شوراهای اسلامی بخش مرکزی مسائل، مشکلات و موضوعات را به طور واضح بیان کنند تا پیگیری های لازم در خصوص رفع آنها انجام شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی با رأی مردم انتخاب شده اند، تأکید کرد: ما در مسئولیتی که قرار گرفته ایم باید خود را خدمتگزار مردم بدانیم و از فرصت ایجاد شده برای خدمت صادقانه به مردم و رفع مشکلات آنان به بهترین نحو ممکن استفاده نماییم.

وی افزود:  انشاء ا… با تلاش مضاعف، همکاری بین بخشی و بهره گیری از ظرفیت های موجود و مشارکت خود مردم بتوانیم در راستای حل مشکلات روستا گام های مؤثری برداریم.

احمدی با بیان اینکه هویت شوراها باید تقویت گردد، عنوان کرد: در تصمیم گیری های شهرستان باتوجه به نیاز مردم، حتی الامکان باید از شوراها مشورت بگیریم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه سلامت شورا از اهمیت والایی برخوردار است، تصریح کرد: اعضای شورا باید فساد ستیز بوده و مراقب حقوق مردم و بیت المال باشند.

احمدی افزود: ثبات در مدیریت روستا، از اهمیت بسیاری برخوردار است و در انتخاب دهیاران باید دقت ویژه ای صورت پذیرد.

وی بر لزوم درآمد پایدار در روستا تأکید کرد و گفت: فرهنگ سازی پیرامون هویت روستا، درآمد پایدار، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری  و اشتغال زایی در روستا، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

احمدی با بیان اینکه مطالبه کشاورزان مطالبه ای بحق است، اظهار داشت: استاندار محترم جناب آقای دکتر مرتضوی باجدیت پیگیر موضوع آب استان و رفع مشکلات موجود در حوزه آب هستند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =