فرماندار اصفهان: مدارس نقش مؤثری درترغیب دانش آموزان وخانواده ها در تزریق واکسن دارد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: کارهای بزرگ به دست مردم و توسط خود مردم انجام می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با بیان اینکه کارهای بزرگ به دست مردم و توسط خود مردم صورت می پذیرد، عنوان کرد: با استفاده از هیئات مذهبی و ظرفیت خوب مردم، اقدامات مقتضی در راستای ترغیب مردم به تزریق واکسن و افزایش آمار واکسیناسیون در مناطق مختلف شهرداری صورت پذیرد.

وی  تأکید کرد: دستگاه های ذی مدخل با همکاری بین بخشی نسبت به واکسیناسیون شهروندان و افزایش آمار افراد واکسینه شده برای پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: با استفاده از روش های اقناعی، تشویق و ترغیب مردم و استفاده از ظرفیت بسیج و فضای مجازی برای اطلاع رسانی و تأثیر بر مردم اقدامات مقتضی برای افزایش آمار واکسیناسیون انجام گردد.

احمدی با تأکید بر نقش مدارس برای افزایش آمار واکسیناسیون، گفت: مدارس نقش مؤثری در ترغیب دانش آموزان و خانواده ها برای تزریق واکسن دارد و همگان بالاخص آموزش و پرورش باید نسبت به تبلیغ پویش (من واکسن می زنم) اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: نشست با اصحاب رسانه، ارسال پیامک به مردم برای تزریق واکسن، استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، اصناف، شرکت شهرک های صنعتی و حضور اکیپ های بهداشت به همایشها و مراسمات، از دیگر روش های موجود برای اطلاع رسانی به مردم برای تزریق واکسن با هدف رسیدن به حد مطلوب واکسیناسیون در شهرستان است.

احمدی تأکید کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ تحلیلی آماری از وضعیت بیماری کرونا در قالب پاور پینت ارائه نمایند تا در کانال های مناطق در این خصوص اطلاع رسانی گردد.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =