فرماندار اصفهان: مدارس نقش مؤثری درترغیب دانش آموزان وخانواده ها در تزریق واکسن دارد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: کارهای بزرگ به دست مردم و توسط خود مردم انجام می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با بیان اینکه کارهای بزرگ به دست مردم و توسط خود مردم صورت می پذیرد، عنوان کرد: با استفاده از هیئات مذهبی و ظرفیت خوب مردم، اقدامات مقتضی در راستای ترغیب مردم به تزریق واکسن و افزایش آمار واکسیناسیون در مناطق مختلف شهرداری صورت پذیرد.

وی  تأکید کرد: دستگاه های ذی مدخل با همکاری بین بخشی نسبت به واکسیناسیون شهروندان و افزایش آمار افراد واکسینه شده برای پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: با استفاده از روش های اقناعی، تشویق و ترغیب مردم و استفاده از ظرفیت بسیج و فضای مجازی برای اطلاع رسانی و تأثیر بر مردم اقدامات مقتضی برای افزایش آمار واکسیناسیون انجام گردد.

احمدی با تأکید بر نقش مدارس برای افزایش آمار واکسیناسیون، گفت: مدارس نقش مؤثری در ترغیب دانش آموزان و خانواده ها برای تزریق واکسن دارد و همگان بالاخص آموزش و پرورش باید نسبت به تبلیغ پویش (من واکسن می زنم) اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: نشست با اصحاب رسانه، ارسال پیامک به مردم برای تزریق واکسن، استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، اصناف، شرکت شهرک های صنعتی و حضور اکیپ های بهداشت به همایشها و مراسمات، از دیگر روش های موجود برای اطلاع رسانی به مردم برای تزریق واکسن با هدف رسیدن به حد مطلوب واکسیناسیون در شهرستان است.

احمدی تأکید کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ تحلیلی آماری از وضعیت بیماری کرونا در قالب پاور پینت ارائه نمایند تا در کانال های مناطق در این خصوص اطلاع رسانی گردد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :