آیین رونمایی از سردیس سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اصفهان مهد هنر است و هنرمندان و دستگاه های هنری این استان رسالتی بالاتر از دیگر استان ها در معرفی مکتب حاج قاسم با زبان هنر دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین رونمایی از سردیس سردار حاج قاسم سلیمانی که در گلستان شهدا برگزار شد، اظهار داشت: اصفهان مهد هنر است و هنرمندان و دستگاه های هنری این استان رسالتی بالاتر از دیگر استان ها در معرفی مکتب حاج قاسم با زبان هنر دارند.

فرماندار اصفهان افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حاج قاسم را یک مکتب دانستند و مکتب حاج قاسم برای تمام ابعاد زندگی بشر حرفی برای گفتن دارد و خود حاج قاسم هرچه داشت از تأسی به سیره ائمه داشت و در رویه ای که طی کرد از ابتدا تا انتها از احکام دین و قرآن تبعیت می کرد.

احمدی خاطرنشان کرد: این مکتب برای زندگی، کار، فرماندهان، مراجع و تمامی اقشار مختلف مردم در تمامی سنین حرفی برای گفتن دارد که حاج قاسم آن را در زندگی خود اجرا کرده است و ایشان به واقع سردار دل ها هستند زیرا حاج قاسم در عمق دل آزادیخواهان جهان نفوذ کرده اند.

وی تأکید کرد: این اندیشه ماندنی است چون خودش اوج هنر است و همرزمان حاج قاسم در اصفهان کم نیستند و عزیزانی که در مقاطع مختلف با ایشان همرزم بوده اند باید خاطرات خود از ایشان را بیانکنند تا هنرمندان بتوانند هنرمندانه به بیان مکتب حاج قاسم بپردازند.

 

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =