تجلیل فرماندار اصفهان از رانندگان پایانه اتوبوس واحد باقوشخانه

فرماندار اصفهان ضمن دیدار با مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان، با حضور در پایانه اتوبوس واحد باقوشخانه ، از رانندگان این پایانه تجلیل کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (شنبه) به مناسبت گرامیداشت ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان ضمن دیدار با مدیرعامل و پرسنل شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان، در پایانه اتوبوس واحد باقوشخانه حضور یافت و با اهدای شاخه گل از رانندگان این پایانه تجلیل کرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =