فرماندار اصفهان: انجام کارهای بزرگ و خدمات مؤثر صرفا با داشتن روحیه بسیجی امکان پذیر است

جلسه هماهنگی همایش شکوه و اقتدار بسیجیان برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی همایش اقتدار و شکوه حضور بسیجیان، خاطرنشان کرد: هفته بسیج فرصت مناسبی برای واکاوی تفکرات بسیجی و تبیین دستاوردهای بسیج از نخستین روزهای تأسیسش تاکنون برای مردم بوده و بزرگداشت این هفته، از اهمیت والایی برخوردار است.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: انجام کارهای بزرگ و خدمات مؤثر صرفا با داشتن روحیه بسیجی امکان پذیر است.

وی افزود: بسیج مدرسه عشق است و هرکسی که وارد بسیج می شود باید با عشق به انقلاب اسلامی و اسلام خدمت کند.

احمدی با تأکید بر اینکه ما باید درصدد ترویج روحیه بسیجی در جامعه باشیم، گفت: فلسفه و اهداف اصلی هفته بسیج، انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =