فرماندار اصفهان: انجام کارهای بزرگ و خدمات مؤثر صرفا با داشتن روحیه بسیجی امکان پذیر است

جلسه هماهنگی همایش شکوه و اقتدار بسیجیان برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی همایش اقتدار و شکوه حضور بسیجیان، خاطرنشان کرد: هفته بسیج فرصت مناسبی برای واکاوی تفکرات بسیجی و تبیین دستاوردهای بسیج از نخستین روزهای تأسیسش تاکنون برای مردم بوده و بزرگداشت این هفته، از اهمیت والایی برخوردار است.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: انجام کارهای بزرگ و خدمات مؤثر صرفا با داشتن روحیه بسیجی امکان پذیر است.

وی افزود: بسیج مدرسه عشق است و هرکسی که وارد بسیج می شود باید با عشق به انقلاب اسلامی و اسلام خدمت کند.

احمدی با تأکید بر اینکه ما باید درصدد ترویج روحیه بسیجی در جامعه باشیم، گفت: فلسفه و اهداف اصلی هفته بسیج، انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =