فرماندار اصفهان بر اهمیت مقوله اشتغال و توجه ویژه به آن تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: افراد جامعه نیازمند مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد اشتغال بالاخص مشاغل خانگی هستند که در این راستا باید اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، با تأکید بر اهمیت مقوله اشتغال و توجه ویژه به آن، اظهار داشت: افراد جامعه نیازمند مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد اشتغال بالاخص مشاغل خانگی هستند که در این راستا باید اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان افزود: مسئله اشتغال باید با استفاده از ظرفیت خوب مردمی مرتفع گردد، چراکه این مهم صرفا توسط دستگاه های دولتی محقق نخواهد شد.

احمدی تأکید کرد: باید نیازها و ظرفیت های شهرستان به طور تخصصی و منطقه ای شناسایی و بررسی شود و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی افزود: با استفاده از روش های مختلف من جمله استفاده از فضای مجازی، اطلاع رسانی پیرامون بکارگیری افراد به عنوان کارورز و همچنین ارائه تسهیلاتی به کارفرمایان با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی افراد انجام گردد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با ترکیب دستگاه های اجرایی مختلف و به صورت هفتگی برگزار گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =