فرماندار اصفهان بر اهمیت مقوله اشتغال و توجه ویژه به آن تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: افراد جامعه نیازمند مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد اشتغال بالاخص مشاغل خانگی هستند که در این راستا باید اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، با تأکید بر اهمیت مقوله اشتغال و توجه ویژه به آن، اظهار داشت: افراد جامعه نیازمند مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد اشتغال بالاخص مشاغل خانگی هستند که در این راستا باید اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان افزود: مسئله اشتغال باید با استفاده از ظرفیت خوب مردمی مرتفع گردد، چراکه این مهم صرفا توسط دستگاه های دولتی محقق نخواهد شد.

احمدی تأکید کرد: باید نیازها و ظرفیت های شهرستان به طور تخصصی و منطقه ای شناسایی و بررسی شود و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی افزود: با استفاده از روش های مختلف من جمله استفاده از فضای مجازی، اطلاع رسانی پیرامون بکارگیری افراد به عنوان کارورز و همچنین ارائه تسهیلاتی به کارفرمایان با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی افراد انجام گردد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با ترکیب دستگاه های اجرایی مختلف و به صورت هفتگی برگزار گردد.

 

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =