فرماندار اصفهان بر اهمیت مقوله اشتغال و توجه ویژه به آن تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: افراد جامعه نیازمند مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد اشتغال بالاخص مشاغل خانگی هستند که در این راستا باید اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، با تأکید بر اهمیت مقوله اشتغال و توجه ویژه به آن، اظهار داشت: افراد جامعه نیازمند مشاوره و راهنمایی در زمینه ایجاد اشتغال بالاخص مشاغل خانگی هستند که در این راستا باید اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان افزود: مسئله اشتغال باید با استفاده از ظرفیت خوب مردمی مرتفع گردد، چراکه این مهم صرفا توسط دستگاه های دولتی محقق نخواهد شد.

احمدی تأکید کرد: باید نیازها و ظرفیت های شهرستان به طور تخصصی و منطقه ای شناسایی و بررسی شود و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی افزود: با استفاده از روش های مختلف من جمله استفاده از فضای مجازی، اطلاع رسانی پیرامون بکارگیری افراد به عنوان کارورز و همچنین ارائه تسهیلاتی به کارفرمایان با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی افراد انجام گردد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با ترکیب دستگاه های اجرایی مختلف و به صورت هفتگی برگزار گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =