فرماندار اصفهان بر ضرورت واکسیناسیون بیش از ۸۵ درصد از جامعه تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وضعیت هریک از نواحی آموزش و پرورش از لحاظ واکسیناسیون باید مشخص و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه گردد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر ضرورت واکسیناسیون ۸۵ درصد از جامعه، اظهار داشت: برای افزایش ایمنی جامعه در مقابل سویه های جدید کرونا، بیش از ۸۵ درصد از افراد جامعه باید واکسینه شوند.

فرماندار اصفهان افزود: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با استفاده از ظرفیت های موجود نسبت به افزایش آمار واکسیناسیون در روستاها اقدام نمایند.

وی عنوان کرد: وضعیت هریک از نواحی آموزش و پرورش از لحاظ واکسیناسیون باید مشخص و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه گردد.

احمدی تأکید کرد: کمیته های زیرمجموعه شورای آموزش و پرورش شهرستان باید فعال شوند و به صورت پویا و کاربردی عمل کنند.

وی افزود: باید با استفاده از ظرفیت های موجود استان و شهرستان، گام های مؤثری در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش برداشته شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 2 =