فرماندار اصفهان بر ضرورت واکسیناسیون بیش از ۸۵ درصد از جامعه تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وضعیت هریک از نواحی آموزش و پرورش از لحاظ واکسیناسیون باید مشخص و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه گردد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر ضرورت واکسیناسیون ۸۵ درصد از جامعه، اظهار داشت: برای افزایش ایمنی جامعه در مقابل سویه های جدید کرونا، بیش از ۸۵ درصد از افراد جامعه باید واکسینه شوند.

فرماندار اصفهان افزود: دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها با استفاده از ظرفیت های موجود نسبت به افزایش آمار واکسیناسیون در روستاها اقدام نمایند.

وی عنوان کرد: وضعیت هریک از نواحی آموزش و پرورش از لحاظ واکسیناسیون باید مشخص و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه گردد.

احمدی تأکید کرد: کمیته های زیرمجموعه شورای آموزش و پرورش شهرستان باید فعال شوند و به صورت پویا و کاربردی عمل کنند.

وی افزود: باید با استفاده از ظرفیت های موجود استان و شهرستان، گام های مؤثری در جهت رفع مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش برداشته شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 3 =