فرماندار اصفهان بر لزوم حضور فعال سازمان های مردم نهاد در حوزه جوانان تاکید کرد

فرماندار اصفهان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، با بیان اینکه ما دارای ظرفیت های خوب مکانی و مردمی هستیم، تأکید کرد: کار را باید به دست خود جوانان بسپاریم و از ظرفیت خوب آنها در عرصه های مختلف برای رفع مشکلات استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان، با بیان اینکه ما دارای ظرفیت های خوب مکانی و مردمی هستیم، تأکید کرد: کار را باید به دست خود جوانان بسپاریم و از ظرفیت خوب آنها در عرصه های مختلف برای رفع مشکلات استفاده کنیم.
فرماندار اصفهان افزود: در امور مربوط به جوانان باید به صورت حوزه ای و مجزا (حوزه آموزشی، فرهنگی و اشتغال) عمل کنیم و خروجی و ماحصل اتاق های فکر، کارگروه ها و کمیته های ذی ربط در جلسه ستاد ساماندهی شهرستان ارائه و بررسی گردد.
احمدی خاطرنشان کرد: ما باید به دنبال تحقق اهداف سند گام دوم انقلاب ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم و براساس بندهای این سند، امور را به پیش ببریم
وی با بیان اینکه ما نیازمند تجزیه و تحلیل آماری دقیق، کامل و صحیح هستیم، اظهار داشت: آمار و اطلاعات دقیق شهرستان توسط اداره ورزش و جوانان احصاء و نیازهای موجود در حوزه جوانان بررسی و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: امور جوانان در شهر بهارستان و روستای فساران در منطقه براآن شمالی به عنوان الگویی مورد بررسی ویژه قرار گیرد و برونداد آنها در نقاط دیگر شهرستان نیز اجرا گردد.
احمدی تأکید کرد: باید بستری فراهم نماییم تا سمن های فعال در حوزه جوانان، بهترین روش های اجرایی را با مدیریت خودشان عملیاتی کنند که این مهم مستلزم همکاری و همراهی دستگاه های ذی مدخل است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =