فرماندار اصفهان بر لزوم رعایت مر قانون در همه ی عرصه ها تاکید کرد

فرماندار اصفهان : فرمانداری و کمیته انطباق بی توجه به حاشیه های مطرح شده در فضای مجازی، صرفا به دنبال رعایت مر قانون است و در صورت مشاهده اشکالات احتمالی، تذکرات لازم داده خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها وظایف و تکالیفی را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: مقررات قانونی در قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی پیش بینی شده است و آیین نامه های داخلی در این خصوص وجود دارد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علت عدم حضور آقای صادقیان در جلسات علنی شورا، از رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان سئوال گردید تا طبق بند ۱ ماده ۹۴ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و ماده ۱۶ آیین نامه داخلی شوراها، علت غیبت و تأخیر ایشان مورد بررسی قرار گیرد که پاسخ دادند ایشان ۱ ماه مرخصی گرفته اند که این امر منع قانونی ندارد.

احمدی با بیان اینکه انشاء ا… بررسی جامعتری در خصوص ایشان و مسئولیتی که در تهران برعهده گرفته اند، انجام و نتیجه آن به اطلاع شهروندان خواهد رسید، افزود: فرمانداری و کمیته انطباق بی توجه به حاشیه های مطرح شده در فضای مجازی، صرفا به دنبال رعایت مر قانون است و در صورت مشاهده اشکالات احتمالی، تذکرات لازم داده خواهد شد.

وی پیرامون تصدی همزمان آقای صادقیان در وزارت بهداشت و همچنین شورای اسلامی شهر اصفهان نیز گفت: درخواست کرده ایم که حکم صادر شده برای ایشان برای فرمانداری نیز ارسال شود تا طبق مواد قانون بررسی های لازم انجام و در کمیته انطباق شهرستان تصمیم گیری شود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت ساماندهی متکدیان و پیشگیری از تکدیگری در اصفهان اظهار داشت: قانون وظایفی را برای دستگاه های مختلف تعریف کرده و بازدیدهای میدانی و هماهنگی های بین بخشی انجام شده و حرکت هماهنگی نیز آغاز گردیده است که انشاء ا… در آینده شاهد کاهش تکدیگری در اصفهان باشیم.

احمدی با تأکید بر اینکه به متکدیان و کارتن خواب ها باید توجه ویژه شود، افزود: جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان به طور مرتب در فرمانداری برگزار و هماهنگی های اجرایی لازم بین دستگاه های متولی امر برای ساماندهی و رسیدگی به این افراد انجام می گردد.

وی اذعان داشت: قانون جامع و نهاد هماهنگ کننده برای اجرای قانون برای بسیاری از پدیده های اجتماعی وجود دارد که باجدیت به دنبال اجرای قوانین مربوطه هستیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

۷ خرداد ۱۴۰۲

مسائل و مشکلات بخش مرکزی بالاخص در بخش حمل و نقل عمومی با حضور فرماندار اصفهان و بخشداری مرکزی بررسی شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس، مراسمی در جوار مزار مطهر شهید گمنام در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر را به عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 16 =