فرماندار اصفهان بر لزوم رعایت مر قانون در همه ی عرصه ها تاکید کرد

فرماندار اصفهان : فرمانداری و کمیته انطباق بی توجه به حاشیه های مطرح شده در فضای مجازی، صرفا به دنبال رعایت مر قانون است و در صورت مشاهده اشکالات احتمالی، تذکرات لازم داده خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها وظایف و تکالیفی را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: مقررات قانونی در قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی پیش بینی شده است و آیین نامه های داخلی در این خصوص وجود دارد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علت عدم حضور آقای صادقیان در جلسات علنی شورا، از رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان سئوال گردید تا طبق بند ۱ ماده ۹۴ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و ماده ۱۶ آیین نامه داخلی شوراها، علت غیبت و تأخیر ایشان مورد بررسی قرار گیرد که پاسخ دادند ایشان ۱ ماه مرخصی گرفته اند که این امر منع قانونی ندارد.

احمدی با بیان اینکه انشاء ا… بررسی جامعتری در خصوص ایشان و مسئولیتی که در تهران برعهده گرفته اند، انجام و نتیجه آن به اطلاع شهروندان خواهد رسید، افزود: فرمانداری و کمیته انطباق بی توجه به حاشیه های مطرح شده در فضای مجازی، صرفا به دنبال رعایت مر قانون است و در صورت مشاهده اشکالات احتمالی، تذکرات لازم داده خواهد شد.

وی پیرامون تصدی همزمان آقای صادقیان در وزارت بهداشت و همچنین شورای اسلامی شهر اصفهان نیز گفت: درخواست کرده ایم که حکم صادر شده برای ایشان برای فرمانداری نیز ارسال شود تا طبق مواد قانون بررسی های لازم انجام و در کمیته انطباق شهرستان تصمیم گیری شود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت ساماندهی متکدیان و پیشگیری از تکدیگری در اصفهان اظهار داشت: قانون وظایفی را برای دستگاه های مختلف تعریف کرده و بازدیدهای میدانی و هماهنگی های بین بخشی انجام شده و حرکت هماهنگی نیز آغاز گردیده است که انشاء ا… در آینده شاهد کاهش تکدیگری در اصفهان باشیم.

احمدی با تأکید بر اینکه به متکدیان و کارتن خواب ها باید توجه ویژه شود، افزود: جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان به طور مرتب در فرمانداری برگزار و هماهنگی های اجرایی لازم بین دستگاه های متولی امر برای ساماندهی و رسیدگی به این افراد انجام می گردد.

وی اذعان داشت: قانون جامع و نهاد هماهنگ کننده برای اجرای قانون برای بسیاری از پدیده های اجتماعی وجود دارد که باجدیت به دنبال اجرای قوانین مربوطه هستیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =