فرماندار اصفهان : اقدامات لازم پیرامون کاهش کودکان کار و تکدیگری در اصفهان صورت پذیرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی پیرامون موضوع کودکان کار تشکیل و ابعاد موضوع به اطلاع مردم رسانده شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان، با تأکید بر اینکه ما باید مسائل را به درستی بشناسیم و در جهت رفع آنها گام برداریم، عنوان کرد: ما باید به وظایف سازمانی خود در خصوص ساماندهی متکدیان عمل کنیم.

فرماندار اصفهان افزود: تجزیه و تحلیل دقیق و درست از افرادی که در مراکز غربالگری به نوعی نگهداری می شوند برای همراه کردن دستگاه های ذی مدخل و رفع مشکلات موجود بسیار حائز اهمیت است.

احمدی با تأکید بر لزوم کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: ما باید با همکاری بین بخشی و غربالگری صحیح درصدد کاهش تکدیگری در اصفهان باشیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نوزده =