فرماندار اصفهان: تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از فرماندهان پایگاه های بسیج فعال در حوزه سلامت و معیشت مردم تجلیل شد.

تجلیل از بسیجیان نمونه

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج فعال در حوزه های سلامت و معیشت مردم، ، با اشاره به تشکیل شجره طیبه بسیج، اظهار داشت: ایثار، گذشت، تلاش و تحقق شعار «ما می توانیم: ازجمله ویژگی های برجسته بسیج، از ابتدای تشکیل آن تاکنون بوده است که این مسیر باید با قوت ادامه یابد.

فرماندار اصفهان افزود: علیرغم سختی و ناهمواری مسیر و مشکلات عدیده، ظرفیت های خوبی در اقصی نقاط کشور وجود دارد که تنها داشتن روحیه بسیجی می تواند گره گشای مشکلات کشور باشد و اینگونه باید راه را برای ارائه خدمات ویژه و رفع مشکلات مردم فراهم سازیم.

احمدی خاطرنشان کرد: پیروزی و موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف برآمده از همدلی، همکاری و توجه به معنویات بوده که این مهم نباید فراموش شود و همواره در اولویت برنامه های بسیج قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه راه نرفته در کشور بسیار است، تصریح کرد: بسیج باید خود را در همه عرصه ها بالاخص در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال مسئول بداند و برای رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور در عرصه های گوناگون بسیجیوار و جهادگونه وارد میدان شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است، افزود: ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در شهرستان اصفهان، الگوی خوبی برای دیگر شهرستان ها باشیم که این مسیر باید با جدیت ادامه یابد.

احمدی تأکید کرد: دهیاران و شورای اسلامی روستاها باید سند تحول روستا را تنظیم کنند که قطعا برادران و خواهران بسیجی در این سند، نقش مهمی را برعهده دارند.

وی با تأکید بر اهمیت کار در زمینه فرهنگ دینی، عنوان کرد: کار و تلاش در زمینه فرهنگ دینی کبه در برگیرنده اقتصاد، اجتماع، عمران و معیشت  است، از اهمیت والایی برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =