فرماندار اصفهان: تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از فرماندهان پایگاه های بسیج فعال در حوزه سلامت و معیشت مردم تجلیل شد.

تجلیل از بسیجیان نمونه

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج فعال در حوزه های سلامت و معیشت مردم، ، با اشاره به تشکیل شجره طیبه بسیج، اظهار داشت: ایثار، گذشت، تلاش و تحقق شعار «ما می توانیم: ازجمله ویژگی های برجسته بسیج، از ابتدای تشکیل آن تاکنون بوده است که این مسیر باید با قوت ادامه یابد.

فرماندار اصفهان افزود: علیرغم سختی و ناهمواری مسیر و مشکلات عدیده، ظرفیت های خوبی در اقصی نقاط کشور وجود دارد که تنها داشتن روحیه بسیجی می تواند گره گشای مشکلات کشور باشد و اینگونه باید راه را برای ارائه خدمات ویژه و رفع مشکلات مردم فراهم سازیم.

احمدی خاطرنشان کرد: پیروزی و موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف برآمده از همدلی، همکاری و توجه به معنویات بوده که این مهم نباید فراموش شود و همواره در اولویت برنامه های بسیج قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه راه نرفته در کشور بسیار است، تصریح کرد: بسیج باید خود را در همه عرصه ها بالاخص در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال مسئول بداند و برای رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور در عرصه های گوناگون بسیجیوار و جهادگونه وارد میدان شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است، افزود: ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در شهرستان اصفهان، الگوی خوبی برای دیگر شهرستان ها باشیم که این مسیر باید با جدیت ادامه یابد.

احمدی تأکید کرد: دهیاران و شورای اسلامی روستاها باید سند تحول روستا را تنظیم کنند که قطعا برادران و خواهران بسیجی در این سند، نقش مهمی را برعهده دارند.

وی با تأکید بر اهمیت کار در زمینه فرهنگ دینی، عنوان کرد: کار و تلاش در زمینه فرهنگ دینی کبه در برگیرنده اقتصاد، اجتماع، عمران و معیشت  است، از اهمیت والایی برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =