فرماندار اصفهان: معتمدین با استفاده از جوانان در راستای رفع مشکلات مناطق مختلف کلانشهر اصفهان اقدام نمایند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: بسیاری از مسائل و مشکلات موجود ممکن است ناشی از ناهماهنگی های بین بخشی باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی-اجتماعی مناطق اصفهان که با حضور معتمدین این مناطق برگزار شد، با اشاره به اهمیت ارتباط با معتمدین و افراد صاحب نظر در مناطق مختلف اصفهان، اظهار داشت: ارتباط با معتمدین به نوعی ارتباط مردمی هدفمند است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید گام های مؤثری در جهت تقویت ارتباط دو سویه بین معتمدین و فرمانداری برگزار گردد.

احمدی افزود: اقدامات لازم در راستای هدفمند و مستمر کردن ارتباطات مردمی انجام شود.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات و مطالبات بحق مردم و ظرفیت های خوب موجود در شهرستان تأکید کرد: باید با شناسایی ظرفیت های خوب موجود و تشخیص اولویت ها در سطح شهرستان، اقدامات مقتضی در راستای رفع مشکلات و مطالبات مردم صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات موجود ممکن است ناشی از ناهماهنگی های بین بخشی باشد، افزود: نقش آفرینی در مناطق مختلف کلانشهر اصفهان مستلزم ارتباط هدفمند و مستمر با معتمدین و فعال نمودن دستگاه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، خدماتی، اقتصادی و عمرانی بوده و هماهنگی بین بخشی از رسالت های نماینده عالی دولت در شهرستان است.

احمدی تصریح کرد: معتمدین با برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از جوانان می توانند به بهترین نحو در جهت رفع مسائل و مشکلات مناطق مختلف کلانشهر اصفهان اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =