فرماندار اصفهان: کارگر و کارفرما دو بال مهم تولید هستند که به هم پیوسته اند

فرماندار اصفهان تأکید کرد: آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص قانون و روش های مطالبه گری آنها، از اهمیت والایی برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با اعضای شورای هماهنگی شوراهای کار استان، با بیان اینکه بخش اعظمی از جامعه کارگری ما در عرصه تولید فعال هستند، اظهار داشت: شورای هماهنگی شوراهای کار می توانند در ایجاد فرهنگ کار و تلاش برای تولید بسیار تأثیرگذار باشند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه کارگر و کارفرما دو بال مهم تولید هستند که به هم پیوسته اند، افزود: رسیدگی به کارگر منوط به فراغت بال کارفرما و تلاش کارفرما برای تولید برای ارتقاء وضعیت اقتصادی شرکت و یا مؤسسه تولیدی خودش است که این دو (کارگر و کارفرما) به هم پیوسته اند.

احمدی با بیان اینکه در برخی مراکز تولیدی تقابل هایی بین کارگر و کارفرما مشهود است که پیامدهای بسیاری را برای آنها به همراه دارد، تأکید کرد: ما باید به دنبال کاهش تقابل ها و تقویت دو بال مؤثر تولید یعنی کارگر و کارفرما باشیم.

وی آموزش و آگاهی کامل از قانون را در این خصوص بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: ما باید با همکاری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در راستای اصلاح قانون حمایت از کارگر و کارفرما و آیین نامه های اجرایی در این خصوص تلاش کنیم و همچنین اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص قانون و روش های صحیح مطالبه گری آنها از اهمیت والایی برخوردار است.

فرماندار اصفهان بر لزوم مراقبت از سلامت اقتصادی و پیشگیری از فساد بالاخص در دستگاه ها و کارخانه جات دولتی تأکید کرد و گفت: کارگر و شورای اسلامی کار باید در این خصوص مراقب باشند و موارد احتمالی را به مدیران و دست اندر کاران منعکس نمایند.

احمدی تصریح کرد: حقایق و وضعیت هایی که در حال حاضر با توجه به شرایط روز در جامعه کارگری و کارفرمایی حاکم است سنجیده شود و راهکارهای قانونی مناسب برای آنها ارائه گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =