گلایه فرماندار اصفهان از کوتاهی برخی مسئولان برای دیدار با خانواده معظم شهدا

  فرماندار اصفهان با ابراز گلایه از کوتاهی برخی مسئولان شهرستان برای دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از آنها خواست به صورت دوره ای به دیدار خانواده شهدا بروند و به مشکلات آنان رسیدگی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و […]

 

فرماندار اصفهان با ابراز گلایه از کوتاهی برخی مسئولان شهرستان برای دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از آنها خواست به صورت دوره ای به دیدار خانواده شهدا بروند و به مشکلات آنان رسیدگی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان افزود: باید در مقام عمل قدردان خون شهیدان بود و خانواده این عزیزان را تکریم کنیم.

وی بر انعکاس برخی از اقدامات نیکوکارانه و عام المنفعه خانواده شهدا و دیگر اقدامات فرهنگی آنان همچون ثبت خاطرات شهدای گرانقدر تاکید کرد و گفت: همه باید خود را در برابر شهدا مسئول بدانند.

فرماندار اصفهان، مزین کردن کوچه ها، خیابان ها و میادین شهر و روستاها به ویژه کلانشهر اصفهان به نام شهدا را از مهمترین اقدامات شهرداری ها و دهیاری ها بیان کرد و گفت: شهرداری ها، دهیاری ها و اداره ها به نصب تمثال مبارک شهدای گرانقدر در سطح شهرها، روستاها و همچنین اداره ها اقدام کنند.

احمدی بر لزوم تغییر و تحول در این شورا برای کاربردی کردن مصوبه های آن تاکید کرد و افزود: شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند توجه جدی مسئولان بوده و با هم افزایی، هم اندیشی و اقدامات جهادگونه می توان اهداف آن را محقق کرد.

 

وی تهیه تقویم در حوزه ایثار و شهادت را حائز اهمیت دانست و از اعضای شورا خواست با جدیت تقویمی جامع و روز شمار متشکل از یادواره ها، آیین ها و … تهیه کنند.

وی نقش تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، پژوهشگران، اصناف و بازار، صدا و سیما و رسانه ها را در ترویج ایثار و شهادت مهم دانست و تلاش و ارائه راهکارهای اجرایی و کاربردی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه بین جوانان و نوجوانان را خواستار شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =