گلایه فرماندار اصفهان از کوتاهی برخی مسئولان برای دیدار با خانواده معظم شهدا

  فرماندار اصفهان با ابراز گلایه از کوتاهی برخی مسئولان شهرستان برای دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از آنها خواست به صورت دوره ای به دیدار خانواده شهدا بروند و به مشکلات آنان رسیدگی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و […]

 

فرماندار اصفهان با ابراز گلایه از کوتاهی برخی مسئولان شهرستان برای دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از آنها خواست به صورت دوره ای به دیدار خانواده شهدا بروند و به مشکلات آنان رسیدگی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان افزود: باید در مقام عمل قدردان خون شهیدان بود و خانواده این عزیزان را تکریم کنیم.

وی بر انعکاس برخی از اقدامات نیکوکارانه و عام المنفعه خانواده شهدا و دیگر اقدامات فرهنگی آنان همچون ثبت خاطرات شهدای گرانقدر تاکید کرد و گفت: همه باید خود را در برابر شهدا مسئول بدانند.

فرماندار اصفهان، مزین کردن کوچه ها، خیابان ها و میادین شهر و روستاها به ویژه کلانشهر اصفهان به نام شهدا را از مهمترین اقدامات شهرداری ها و دهیاری ها بیان کرد و گفت: شهرداری ها، دهیاری ها و اداره ها به نصب تمثال مبارک شهدای گرانقدر در سطح شهرها، روستاها و همچنین اداره ها اقدام کنند.

احمدی بر لزوم تغییر و تحول در این شورا برای کاربردی کردن مصوبه های آن تاکید کرد و افزود: شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند توجه جدی مسئولان بوده و با هم افزایی، هم اندیشی و اقدامات جهادگونه می توان اهداف آن را محقق کرد.

 

وی تهیه تقویم در حوزه ایثار و شهادت را حائز اهمیت دانست و از اعضای شورا خواست با جدیت تقویمی جامع و روز شمار متشکل از یادواره ها، آیین ها و … تهیه کنند.

وی نقش تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، پژوهشگران، اصناف و بازار، صدا و سیما و رسانه ها را در ترویج ایثار و شهادت مهم دانست و تلاش و ارائه راهکارهای اجرایی و کاربردی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه بین جوانان و نوجوانان را خواستار شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =