گلایه فرماندار اصفهان از کوتاهی برخی مسئولان برای دیدار با خانواده معظم شهدا

  فرماندار اصفهان با ابراز گلایه از کوتاهی برخی مسئولان شهرستان برای دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از آنها خواست به صورت دوره ای به دیدار خانواده شهدا بروند و به مشکلات آنان رسیدگی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و […]

 

فرماندار اصفهان با ابراز گلایه از کوتاهی برخی مسئولان شهرستان برای دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از آنها خواست به صورت دوره ای به دیدار خانواده شهدا بروند و به مشکلات آنان رسیدگی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان افزود: باید در مقام عمل قدردان خون شهیدان بود و خانواده این عزیزان را تکریم کنیم.

وی بر انعکاس برخی از اقدامات نیکوکارانه و عام المنفعه خانواده شهدا و دیگر اقدامات فرهنگی آنان همچون ثبت خاطرات شهدای گرانقدر تاکید کرد و گفت: همه باید خود را در برابر شهدا مسئول بدانند.

فرماندار اصفهان، مزین کردن کوچه ها، خیابان ها و میادین شهر و روستاها به ویژه کلانشهر اصفهان به نام شهدا را از مهمترین اقدامات شهرداری ها و دهیاری ها بیان کرد و گفت: شهرداری ها، دهیاری ها و اداره ها به نصب تمثال مبارک شهدای گرانقدر در سطح شهرها، روستاها و همچنین اداره ها اقدام کنند.

احمدی بر لزوم تغییر و تحول در این شورا برای کاربردی کردن مصوبه های آن تاکید کرد و افزود: شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند توجه جدی مسئولان بوده و با هم افزایی، هم اندیشی و اقدامات جهادگونه می توان اهداف آن را محقق کرد.

 

وی تهیه تقویم در حوزه ایثار و شهادت را حائز اهمیت دانست و از اعضای شورا خواست با جدیت تقویمی جامع و روز شمار متشکل از یادواره ها، آیین ها و … تهیه کنند.

وی نقش تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، پژوهشگران، اصناف و بازار، صدا و سیما و رسانه ها را در ترویج ایثار و شهادت مهم دانست و تلاش و ارائه راهکارهای اجرایی و کاربردی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه بین جوانان و نوجوانان را خواستار شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =