ارتباط تصویری فرماندار اصفهان با دهیاران شهرستان

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در ارتباط تصویری با دهیاران شهرستان، عنوان کرد: این ارتباط تصویری آغازگر ارتباطات و تعاملات دوسویه فرمانداری با دهیاران شهرستان است که انشاء ا… این روند را با قوت و به طور مستمر ادامه خواهیم داد.

فرماندار اصفهان با اشاره به آمار بالای فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا در ماه های گذشته، خاطرنشان کرد: بحمد ا… با تدابیر و پیگیری های انجام شده توسط مراکز بهداشت ۱ و ۲ و نظارت و کنترل دقیق روند واکسیناسیون، امروز شاهد کاهش چشمگیر آمار فوتی ها و مبتلایان به کرونا در سطح شهرستان هستیم.

احمدی افزود: با همت و تلاش دستگاه های ذی مدخل بیش از ۸۶ درصد از جمعیت بالای ۱۲ سال شهرستان واکسینه شدند که این رقم در مقایسه با دیگر کشورها، رقم خوبی است.

وی بر لزوم تزریق دوز سوم واکسن کرونا تأکید کرد و گفت: دهیاران باید مردم را برای تکمیل مراحل واکسیناسیون بالاخص تزریق دوز سوم واکسن تشویق و ترغیب کنند.

فرماندار اصفهان با اشاره به مصرف بی رویه برق و گاز، تصریح کرد: اصراف در فرهنگ دینی ما جایگاهی ندارد و دهیاران با کارو تلاش مضاعف بستر را برای کاهش مصرف برق و گاز در روستاها فراهم سازند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، سالروز وفات حضرت ام البنین (س) را که با عنوان روز تکریم مقام مادران و همسران شهدا نامگذاری شده را تسلیت گفت.

۲۶ دی ۱۴۰۰

فرماندار اصفهان اذعان داشت: انجام هماهنگی های لازم، اجرای مقررات، خدمات و مسائل اقتصادی و بانکی، ازجمله مواردی است که برای نظم بخشی در حوزه آرد و نان باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

۲۶ دی ۱۴۰۰

فرماندار اصفهان اظهار داشت: اصناف خود می توانند به تنظیم بازار کمک کنند و در حقیقت تنظیم کننده بازار باشند.

۲۶ دی ۱۴۰۰

فرماندار اصفهان از مرکز بهبود و بازتوانی اختلال مصرف مواد شهید خبوشانی بازدید کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :