ارتباط تصویری فرماندار اصفهان با دهیاران شهرستان

فرماندار اصفهان تأکید کرد: دهیاران با کار و تلاش مضاعف بستر را برای کاهش مصرف برق و گاز در روستاها فراهم سازند.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در ارتباط تصویری با دهیاران شهرستان، عنوان کرد: این ارتباط تصویری آغازگر ارتباطات و تعاملات دوسویه فرمانداری با دهیاران شهرستان است که انشاء ا… این روند را با قوت و به طور مستمر ادامه خواهیم داد.

فرماندار اصفهان با اشاره به آمار بالای فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا در ماه های گذشته، خاطرنشان کرد: بحمد ا… با تدابیر و پیگیری های انجام شده توسط مراکز بهداشت ۱ و ۲ و نظارت و کنترل دقیق روند واکسیناسیون، امروز شاهد کاهش چشمگیر آمار فوتی ها و مبتلایان به کرونا در سطح شهرستان هستیم.

احمدی افزود: با همت و تلاش دستگاه های ذی مدخل بیش از ۸۶ درصد از جمعیت بالای ۱۲ سال شهرستان واکسینه شدند که این رقم در مقایسه با دیگر کشورها، رقم خوبی است.

وی بر لزوم تزریق دوز سوم واکسن کرونا تأکید کرد و گفت: دهیاران باید مردم را برای تکمیل مراحل واکسیناسیون بالاخص تزریق دوز سوم واکسن تشویق و ترغیب کنند.

فرماندار اصفهان با اشاره به مصرف بی رویه برق و گاز، تصریح کرد: اصراف در فرهنگ دینی ما جایگاهی ندارد و دهیاران با کارو تلاش مضاعف بستر را برای کاهش مصرف برق و گاز در روستاها فراهم سازند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =