بازدید فرماندار اصفهان از روستاهای مرغ گچی، قلعه شور و کیچی از توابع بخش مرکزی

فرماندار اصفهان در بازدید از روستاهای مرغ گچی، قلعه شور و کیچی از توابع بخش مرکزی، در نشستی با دهیاران و شوراهای اسلامی این روستاها، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان ظهر دیروز (سه شنبه) با حضور در بخش مرکزی، از روستاهای مرغ گچی، قلعه شور و کیچی بازدید و در نشستی با دهیاران و شوراهای این روستاها، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این ۳ روستا قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند، خاطرنشان کرد: ما باید خود را خدمتگزار مردم بدانیم و تنها در جهت رفع مشکلات مردم و جلب رضایت آنان اقدام کنیم.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات و مطالبات بحق مردم و ظرفیت های خوب موجود در شهرستان افزود: باید با شناسایی ظرفیت های خوب موجود و تشخیص اولویت ها در سطح شهرستان، اقدامات مقتضی در راستای رفع مشکلات و مطالبات مردم صورت پذیرد.

احمدی با بیان اینکه اذان مقدمه  نماز است، از دهیاران خواست در هنگام نماز مبادرت به پخش اذان در فضای روستا نمایند.

فرماندار اصفهان به عدم احداث مسجد و نمازخانه در برخی روستاها اشاره کرد و بر پیگیری احداث مسجد و نماز خانه در این مناطق با محوریت و پیگیری مسئولین مربوطه و با همکاری مردم تاکید کرد.

 

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =