بازدید فرماندار اصفهان از روستاهای مرغ گچی، قلعه شور و کیچی از توابع بخش مرکزی

فرماندار اصفهان در بازدید از روستاهای مرغ گچی، قلعه شور و کیچی از توابع بخش مرکزی، در نشستی با دهیاران و شوراهای اسلامی این روستاها، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان ظهر دیروز (سه شنبه) با حضور در بخش مرکزی، از روستاهای مرغ گچی، قلعه شور و کیچی بازدید و در نشستی با دهیاران و شوراهای این روستاها، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این ۳ روستا قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند، خاطرنشان کرد: ما باید خود را خدمتگزار مردم بدانیم و تنها در جهت رفع مشکلات مردم و جلب رضایت آنان اقدام کنیم.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات و مطالبات بحق مردم و ظرفیت های خوب موجود در شهرستان افزود: باید با شناسایی ظرفیت های خوب موجود و تشخیص اولویت ها در سطح شهرستان، اقدامات مقتضی در راستای رفع مشکلات و مطالبات مردم صورت پذیرد.

احمدی با بیان اینکه اذان مقدمه  نماز است، از دهیاران خواست در هنگام نماز مبادرت به پخش اذان در فضای روستا نمایند.

فرماندار اصفهان به عدم احداث مسجد و نمازخانه در برخی روستاها اشاره کرد و بر پیگیری احداث مسجد و نماز خانه در این مناطق با محوریت و پیگیری مسئولین مربوطه و با همکاری مردم تاکید کرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =