بازدید مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان از مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد.
در این بازدید استکی با تأکید بر اهمیت برنامه ریزی برای گسترش کسب و کارهای خانگی بانوان،
برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی ویژه زنان سرپرست خانوار و خانواده های آسیب دیده با تأکید بر توسعه مشاغل خانگی و همسو با شأن آنان را از نکات حائز اهمیت در این موضوع برشمرد.
همچنین مشاور فرماندار در بازدید از باغ بانوان شهر بهارستان با تأکید بر اهمیت تقویت روحیه و نشاط بانوان، این مکان را عرصه ای مناسب برای فعالیت های اجتماعی و فرهنگی، تفریحی و ورزشی، سلامت و بهداشت و نیز فعالیت های اقتصادی بانوان دانست و افزود: افزایش تعامل، هم افزایی و هماهنگی مسئولین باغ بانوان با سایر ادارات و دستگاههای شهر بهارستان می تواند زمینه ساز استفاده بهینه و افزایش کارآمدی این باغ برای بانوان شهر باشد.
گفتنی است در این بازدید از کانون فرهنگی اجتماعی بانوان، کارگاه کارآفرینی و تولید لباس بانوان، حوزه مقاومت بسیج خواهران، کارگاه اشتغال زایی بانوان روستای قلعه شور بازدید به عمل آمد.

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + سه =