بازدید مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان از مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد.
در این بازدید استکی با تأکید بر اهمیت برنامه ریزی برای گسترش کسب و کارهای خانگی بانوان،
برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی ویژه زنان سرپرست خانوار و خانواده های آسیب دیده با تأکید بر توسعه مشاغل خانگی و همسو با شأن آنان را از نکات حائز اهمیت در این موضوع برشمرد.
همچنین مشاور فرماندار در بازدید از باغ بانوان شهر بهارستان با تأکید بر اهمیت تقویت روحیه و نشاط بانوان، این مکان را عرصه ای مناسب برای فعالیت های اجتماعی و فرهنگی، تفریحی و ورزشی، سلامت و بهداشت و نیز فعالیت های اقتصادی بانوان دانست و افزود: افزایش تعامل، هم افزایی و هماهنگی مسئولین باغ بانوان با سایر ادارات و دستگاههای شهر بهارستان می تواند زمینه ساز استفاده بهینه و افزایش کارآمدی این باغ برای بانوان شهر باشد.
گفتنی است در این بازدید از کانون فرهنگی اجتماعی بانوان، کارگاه کارآفرینی و تولید لباس بانوان، حوزه مقاومت بسیج خواهران، کارگاه اشتغال زایی بانوان روستای قلعه شور بازدید به عمل آمد.

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 12 =