بازدید مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان از مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد.
در این بازدید استکی با تأکید بر اهمیت برنامه ریزی برای گسترش کسب و کارهای خانگی بانوان،
برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی ویژه زنان سرپرست خانوار و خانواده های آسیب دیده با تأکید بر توسعه مشاغل خانگی و همسو با شأن آنان را از نکات حائز اهمیت در این موضوع برشمرد.
همچنین مشاور فرماندار در بازدید از باغ بانوان شهر بهارستان با تأکید بر اهمیت تقویت روحیه و نشاط بانوان، این مکان را عرصه ای مناسب برای فعالیت های اجتماعی و فرهنگی، تفریحی و ورزشی، سلامت و بهداشت و نیز فعالیت های اقتصادی بانوان دانست و افزود: افزایش تعامل، هم افزایی و هماهنگی مسئولین باغ بانوان با سایر ادارات و دستگاههای شهر بهارستان می تواند زمینه ساز استفاده بهینه و افزایش کارآمدی این باغ برای بانوان شهر باشد.
گفتنی است در این بازدید از کانون فرهنگی اجتماعی بانوان، کارگاه کارآفرینی و تولید لباس بانوان، حوزه مقاومت بسیج خواهران، کارگاه اشتغال زایی بانوان روستای قلعه شور بازدید به عمل آمد.

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :