با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات مجموعه شهرک شهید کشوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت

فرماندار اصفهان عنوان کرد: براساس بازدیدهای صورت گرفته، این شهرک توسعه نامتوازن و بدون پیوست های مربوطه داشته که منجر به بروز مسائل و مشکلات عدیده ای در حوزه های مختلف شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور فرماندار اصفهان و دستگاه های ذی مدخل، مسائل و مشکلات و مطالبات بحق ساکنین مجموعه شهرک شهید کشوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، اظهار داشت: براساس بازدیدهای صورت گرفته، این شهرک توسعه نامتوازن و بدون پیوست های مربوطه داشته که منجر به بروز مسائل و مشکلات عدیده ای در حوزه های مختلف شده است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توجه ویژه به سرانه ورزشی، فرهنگی و خدماتی، افزود: مسائل شهرک شهید کشوری در حوزه های مختلف اعم از کمبود مسجد، فضای آموزشی، ورزشگاه، اصناف و غیره بررسی و تصمیمات مقتضی برای رفع این مسائل در اسرع وقت اتخاذ گردد.

احمدی تصریح کرد: مصوبات این جلسه باید با جدیت پیگیری شود و اقدامات صورت گرفته در جلسه آتی، بررسی، ارزیابی و جمعبندی خواهد شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

وزیر کشور عنوان کرد: کسی نباید امنیت روانی مردم را با اخبار دروغین و شایعات مخدوش کند، امروز زمینه بسیار خوبی برای رقابت وجود دارد و ۱۵ هزار نفر برای مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌اند که بی سابقه است.

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

مؤمنی عنوان کرد: ساماندهی انتخاباتی به صورت منطقه به منطقه، شعبه به شعبه، انفرادی ‌و تخصصی/ پیگیری ماموریت ها به صورت بازآموزی، تمرین و مانور در مهلت باقی مانده تا انتخابات انجام می شود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =