با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات مجموعه شهرک شهید کشوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت

فرماندار اصفهان عنوان کرد: براساس بازدیدهای صورت گرفته، این شهرک توسعه نامتوازن و بدون پیوست های مربوطه داشته که منجر به بروز مسائل و مشکلات عدیده ای در حوزه های مختلف شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور فرماندار اصفهان و دستگاه های ذی مدخل، مسائل و مشکلات و مطالبات بحق ساکنین مجموعه شهرک شهید کشوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، اظهار داشت: براساس بازدیدهای صورت گرفته، این شهرک توسعه نامتوازن و بدون پیوست های مربوطه داشته که منجر به بروز مسائل و مشکلات عدیده ای در حوزه های مختلف شده است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توجه ویژه به سرانه ورزشی، فرهنگی و خدماتی، افزود: مسائل شهرک شهید کشوری در حوزه های مختلف اعم از کمبود مسجد، فضای آموزشی، ورزشگاه، اصناف و غیره بررسی و تصمیمات مقتضی برای رفع این مسائل در اسرع وقت اتخاذ گردد.

احمدی تصریح کرد: مصوبات این جلسه باید با جدیت پیگیری شود و اقدامات صورت گرفته در جلسه آتی، بررسی، ارزیابی و جمعبندی خواهد شد.

 

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هر خبری که توسط خبرنگاران تولید شود و برای مردم امیدآفرین باشد، تیری به قلب دشمن و باعث امید برای دوست داران این کشور است.

۱۷ مرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهرستان آمادگی خود را برای برگزاری انتخابات الکترونیک در سطح شهرستان اعلام کرده است.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته عفاف و حجاب را تبریک گفت.

۲۱ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =