جلسه گردهمایی و هم اندیشی مربیان سرود استان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان گفت: تفکر انقلابی شکل گرفته در جوانان، شایسته تقدیر است و در این راستا باید اقدامات مؤثرتری انجام شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه گردهمایی و هم اندیشی مربیان سرود استان اصفهان، عنوان کرد: تفکر انقلابی شکل گرفته در جوانان، شایسته تقدیر است و در این راستا باید اقدامات مؤثرتری انجام شود.

فرماندار اصفهان حمایت خود را از تشکل ها اعلام کرد و افزود: تشکل ها باید افق های وسیعتر و فرامنطقه ای را برای خود ترسیم کنند.

احمدی با اشاره به گروه های سرود فعال در دوران هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: این گروه ها با سرودهای خود توانستند روحیه مقاومت را در رزمندگان اسلام ارتقاء ببخشند.

وی با تأکید بر لزوم ترسیم مسیر مشخص برای رفع مشکلات گروه های هنری و سرود در اصفهان اظهار داشت: مربیان سرود موضوعاتی را که برای سرود آماده‌سازی می کنند باید با اهداف انقلاب اسلامی ایران منطبق باشد، و سرود و هنر ما در خدمت اهداف این نظام و انقلاب باشد که بحمد ا… تاکنون اینگونه بوده است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تهییج مردم به حرکت در مسیر انقلاب توسط آثار هنری هنرمندان و گروه‌های سرود بوده است، افزود: امروز شاهدیم در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف گروه‌های سرود هستند که مردم را دعوت به حق و در آنها شور و نشاط و هیجان را برمی‌انگیزند.

احمدی تصریح کرد: این موضوع که گروه های سرود در بزرگداشت‌ها و اعتلای مناسبت ها تلاش می‌کنند، شایسته تقدیر است و این روند باید با جدیت ادامه یابد.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به محتوا، عنوان کرد: هرچه سطح محتوای گروه‌های سرود از ابعاد مختلف قوی‌تر باشد باعث تأثیر و ماندگاری بیشتری در مردم می شود.

احمدی افزود: گروه‌های سرود ما باید به روز و متناسب با شرایط روز تولیدات خود را انجام دهند و راهی که برای هم‌افزایی در حال طی کردن هستند بسیار خوب است که باید در این راستا ظرفیت‌های مناسبی برایشان فراهم شود.

 

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =