در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز حق پناه افتتاح شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز خق پناه با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع، با ۱۵ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز حق پناه واقع در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، با بیان اینکه خیرین نیک اندیش همچون شهدای والامقام دوران دفاع مقدس افرادی ایثارگر و فداکار هستند، اظهار داشت: خیرین مجاهدین اقتصادی هستند و اقدام آنها شایسته تقدیر است.

احمدی افزود: ما مدیون اقدامات و زحمات خیرینی هستیم که با تأسیس مدارس در راستای تعلیم و تربیت نسل جوان این مرز و بوم گام بر می دارند.

وی عنوان کرد: انشاء ا… اقدام خیرخواهانه افراد نیک اندیش مورد رضای پروردگار سبحان قرار بگیرد و از ثمرات و موهبت های الهی اقدام خیرخواهانه خود در دنیا و آخرت برخوردار گردند.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز خق پناه با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع، با ۱۵ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =