در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز حق پناه افتتاح شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز خق پناه با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع، با ۱۵ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز حق پناه واقع در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، با بیان اینکه خیرین نیک اندیش همچون شهدای والامقام دوران دفاع مقدس افرادی ایثارگر و فداکار هستند، اظهار داشت: خیرین مجاهدین اقتصادی هستند و اقدام آنها شایسته تقدیر است.

احمدی افزود: ما مدیون اقدامات و زحمات خیرینی هستیم که با تأسیس مدارس در راستای تعلیم و تربیت نسل جوان این مرز و بوم گام بر می دارند.

وی عنوان کرد: انشاء ا… اقدام خیرخواهانه افراد نیک اندیش مورد رضای پروردگار سبحان قرار بگیرد و از ثمرات و موهبت های الهی اقدام خیرخواهانه خود در دنیا و آخرت برخوردار گردند.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان پسرانه خیرساز بهروز خق پناه با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع، با ۱۵ کلاس درس و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =