دیدار فرماندار اصفهان با خانوده شهیدان گلشیرازی دردومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ،محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به دیدار خانواده شهیدان گشیرازی رفت و ضمن ارج نهادن به خانواده شهدا، نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه دو شهیدوالا مقام جواد و جلال گلشیرازی را گرامی داشت. محمد علی احمدی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ،محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به دیدار خانواده شهیدان گشیرازی رفت و ضمن ارج نهادن به خانواده شهدا، نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه دو شهیدوالا مقام جواد و جلال گلشیرازی را گرامی داشت.

محمد علی احمدی در این دیدار گفت: همه ما مدیون شهدا و خانواده آنان هستیم و خدمت به خانواده معزز و بزرگ شهدا توفیق الهی است.

وی دیدار و سرکشی از خانواده شهدا را از برنامه های مسئولان این شهرستان بیان کرد و افزود: همه ما نیازمند دعای خیر خانواده های شهدا هستیم زیرا دعای خیر و راهنمایی های آنان همواره پشتوانه راه خدمتگزاران بوده است.

وی سپس به محله دارک زینبیه رفت و در مراسم دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت کرد.

در حاشیه این مراسم، فرماندار اصفهان به مشکلات تعدادی از ساکنان این منطقه رسیدگی کرد.

جواد گلشیرازی در عملیات والفجر ۴ در سال ۶۲ و جلال گلشیرازی در عملیات کربلای ۵ در سال ۶۵ شهید شدند

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =