دیدار فرماندار اصفهان با خانوده شهیدان گلشیرازی دردومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ،محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به دیدار خانواده شهیدان گشیرازی رفت و ضمن ارج نهادن به خانواده شهدا، نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه دو شهیدوالا مقام جواد و جلال گلشیرازی را گرامی داشت. محمد علی احمدی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ،محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به دیدار خانواده شهیدان گشیرازی رفت و ضمن ارج نهادن به خانواده شهدا، نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه دو شهیدوالا مقام جواد و جلال گلشیرازی را گرامی داشت.

محمد علی احمدی در این دیدار گفت: همه ما مدیون شهدا و خانواده آنان هستیم و خدمت به خانواده معزز و بزرگ شهدا توفیق الهی است.

وی دیدار و سرکشی از خانواده شهدا را از برنامه های مسئولان این شهرستان بیان کرد و افزود: همه ما نیازمند دعای خیر خانواده های شهدا هستیم زیرا دعای خیر و راهنمایی های آنان همواره پشتوانه راه خدمتگزاران بوده است.

وی سپس به محله دارک زینبیه رفت و در مراسم دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت کرد.

در حاشیه این مراسم، فرماندار اصفهان به مشکلات تعدادی از ساکنان این منطقه رسیدگی کرد.

جواد گلشیرازی در عملیات والفجر ۴ در سال ۶۲ و جلال گلشیرازی در عملیات کربلای ۵ در سال ۶۵ شهید شدند

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =