فرماندار اصفهان: از ظرفیت خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بهره خواهیم گرفت

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تشکیل کارگروه های مناسب، دعوت از تشکل های مردمی فعال در حوزه زنان در کارگروه های مربوطه و استفاده از اسناد بالادستی و اطلس زنان و خانواده، ازجمله مواردی است که باید در حوزه بانوان و خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان، با تأکید بر اینکه از نظرات و دیدگاه های همه باید در حوزه بانوان استفاده شود، اظهار داشت: تشکیل کارگروه های مناسب، دعوت از تشکل های مردمی فعال در حوزه زنان در کارگروه های مربوطه و استفاده از اسناد بالادستی و اطلس زنان و خانواده، ازجمله مواردی است که باید در حوزه بانوان و خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرند.

فرماندار اصفهان افزود: پژوهش ها و تحقیقات انجام شده در حوزه زنان باید ویرایش و به روز رسانی شده و براساس آنها برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

احمدی با اشاره به برنامه های خوب برخی دستگاه های اجرایی در حوزه بانوان، عنوان کرد: ظرفیت ها و نیازهای بانوان در دستگاه های مختلف احصاء گردد و نظارت و هماهنگی بین بخشی در این راستا برای رفع مشکلات آنان صورت پذیرد.

وی با تأکید بر لزوم تشکیل سمن های جدید برای فعالیت در حوزه بانوان، افزود: اقدامات و پیگیری های لازم برای تشکیل سمن های جدید در حوزه های ورزش، مسائل اقتصادید و تولید صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما از ظرفیت خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بهره خواهیم گرفت.

احمدی با اشاره به طرح روستا و محله نمونه، تصریح کرد: با هم افزایی و همکاری بین بخشی در کارگروه های مربوطه، اقدامات مقتضی برای رفع مشکلی از مشکلات بانوان در یک منطقه مشخص و یا ظرف مدت معینی انجام گردد.

وی افزود: موضوع اشتغال خانگی بانوان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اقدامات و پیگیری های لازم در این خصوص در کارگروه های مربوطه در حال انجام است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 3 =