فرماندار اصفهان: از ظرفیت خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بهره خواهیم گرفت

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تشکیل کارگروه های مناسب، دعوت از تشکل های مردمی فعال در حوزه زنان در کارگروه های مربوطه و استفاده از اسناد بالادستی و اطلس زنان و خانواده، ازجمله مواردی است که باید در حوزه بانوان و خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان، با تأکید بر اینکه از نظرات و دیدگاه های همه باید در حوزه بانوان استفاده شود، اظهار داشت: تشکیل کارگروه های مناسب، دعوت از تشکل های مردمی فعال در حوزه زنان در کارگروه های مربوطه و استفاده از اسناد بالادستی و اطلس زنان و خانواده، ازجمله مواردی است که باید در حوزه بانوان و خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرند.

فرماندار اصفهان افزود: پژوهش ها و تحقیقات انجام شده در حوزه زنان باید ویرایش و به روز رسانی شده و براساس آنها برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

احمدی با اشاره به برنامه های خوب برخی دستگاه های اجرایی در حوزه بانوان، عنوان کرد: ظرفیت ها و نیازهای بانوان در دستگاه های مختلف احصاء گردد و نظارت و هماهنگی بین بخشی در این راستا برای رفع مشکلات آنان صورت پذیرد.

وی با تأکید بر لزوم تشکیل سمن های جدید برای فعالیت در حوزه بانوان، افزود: اقدامات و پیگیری های لازم برای تشکیل سمن های جدید در حوزه های ورزش، مسائل اقتصادید و تولید صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما از ظرفیت خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بهره خواهیم گرفت.

احمدی با اشاره به طرح روستا و محله نمونه، تصریح کرد: با هم افزایی و همکاری بین بخشی در کارگروه های مربوطه، اقدامات مقتضی برای رفع مشکلی از مشکلات بانوان در یک منطقه مشخص و یا ظرف مدت معینی انجام گردد.

وی افزود: موضوع اشتغال خانگی بانوان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اقدامات و پیگیری های لازم در این خصوص در کارگروه های مربوطه در حال انجام است.

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 1 =