فرماندار اصفهان: اصناف خود می توانند تنظیم کننده بازار باشند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: اصناف خود می توانند به تنظیم بازار کمک کنند و در حقیقت تنظیم کننده بازار باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان، با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار و اجرای مصوبات آن، پیشگیری در حوزه تنظیم بازار را حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: پیشگیری نیازمند رصد و هدفگذاری دقیق و درست است و این امر باید جزء برنامه های ما باشد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با اقناع سازی درست و دقیق، ایجاد بسترهای مناسب اطلاع رسانی دقیق و هدفمند و مشارکت مردم در راستای رفع مشکلات و چالش های موجود گام برداریم.

احمدی افزود: ما بایستی با استفاده از ظرفیت خوب بسیج در راستای رصد سامانه کنترل بازار، مشاهده شرایط عمومی بازار و اطلاع رسانی صحیح و در شرایط اضطرار و بسیار خاص کمک به توزیع، اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه اصناف نقش مهمی در تنظیم بازار برعهده دارند، اذعان داشت: اصناف خود می توانند به تنظیم بازار کمک کنند و در حقیقت تنظیم کننده بازار باشند.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =