فرماندار اصفهان بر ضرورت نظم بخشی در حوزه آرد و نان تأکید کرد

فرماندار اصفهان اذعان داشت: انجام هماهنگی های لازم، اجرای مقررات، خدمات و مسائل اقتصادی و بانکی، ازجمله مواردی است که برای نظم بخشی در حوزه آرد و نان باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان، با تأکید بر ضرورت نظم بخشی در حوزه آرد و نان، اظهار داشت: انجام هماهنگی های لازم، اجرای مقررات، خدمات و مسائل اقتصادی و بانکی، ازجمله مواردی است که برای نظم بخشی در حوزه آرد و نان باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در صدور مجوز برای ایجاد نانوایی های آزادپز، تأکید کرد و افزود: در صورت فعالیت چند واحد نانوایی یارانه ای در یک منطقه، طبق مقررات و ضوابط تدابیر و اقدامات لازم برای تبدیل یکی از آنها به واحد نانوایی آزادپز انجام و واحد نانوایی یارانه ای به مکان یا محل دیگری که فاقد نانوایی است، منتقل گردد.

احمدی تصریح کرد: پراکندگی نانوایی های یارانه ای باتوجه به نیاز مکانی و رعایت عدالت در توزیع آرد یارانه ای در اقصی نقاط شهرستان، ازجمله مواردی است که باید باجدیت پیگیر آن باشیم.

وی افزود: اجرای سیاست های تشویقی برای نانوایی هایی که نان باکیفیت به مردم تحویل می دهند و مردم از آنها راضی هستند، را باید در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: جلسات این کارگروه به طور مرتب و مستمر برگزار و مصوبات آن پیگیری گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =