فرماندار اصفهان بر ضرورت نظم بخشی در حوزه آرد و نان تأکید کرد

فرماندار اصفهان اذعان داشت: انجام هماهنگی های لازم، اجرای مقررات، خدمات و مسائل اقتصادی و بانکی، ازجمله مواردی است که برای نظم بخشی در حوزه آرد و نان باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان، با تأکید بر ضرورت نظم بخشی در حوزه آرد و نان، اظهار داشت: انجام هماهنگی های لازم، اجرای مقررات، خدمات و مسائل اقتصادی و بانکی، ازجمله مواردی است که برای نظم بخشی در حوزه آرد و نان باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در صدور مجوز برای ایجاد نانوایی های آزادپز، تأکید کرد و افزود: در صورت فعالیت چند واحد نانوایی یارانه ای در یک منطقه، طبق مقررات و ضوابط تدابیر و اقدامات لازم برای تبدیل یکی از آنها به واحد نانوایی آزادپز انجام و واحد نانوایی یارانه ای به مکان یا محل دیگری که فاقد نانوایی است، منتقل گردد.

احمدی تصریح کرد: پراکندگی نانوایی های یارانه ای باتوجه به نیاز مکانی و رعایت عدالت در توزیع آرد یارانه ای در اقصی نقاط شهرستان، ازجمله مواردی است که باید باجدیت پیگیر آن باشیم.

وی افزود: اجرای سیاست های تشویقی برای نانوایی هایی که نان باکیفیت به مردم تحویل می دهند و مردم از آنها راضی هستند، را باید در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: جلسات این کارگروه به طور مرتب و مستمر برگزار و مصوبات آن پیگیری گردد.

 

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 11 =