فرماندار اصفهان بر لزوم راه اندازی سامانه گزارش گیری مردمی برای رسیدگی بهتر به مشکلات مردم تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: متأسفانه عدم نظارت صحیح بستر لازم را برای تخلفات موجود مهیا کرده است که باید با اثربخش و کاربردی کردن این جلسات به راهکارهای مناسبی در این خصوص دست یابیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه برخورد با تخلفات ساختمانی و حفظ اراضی کشاورزی شهرستان، با اشاره به برخی تخلفات ساختمانی و تغییرکاربری اراضی کشاورزی در شهرستان، اظهار داشت: متأسفانه عدم نظارت صحیح بستر لازم را برای تخلفات موجود مهیا کرده است که باید با اثربخش و کاربردی کردن این جلسات به راهکارهای مناسبی در این خصوص دست یابیم.

فرماندار اصفهان افزود: ما می توانیم فرآیندی دقیق و درست برای انشعابات موقت در شهرستان تعریف و موارد را مورد بررسی قرار دهیم.

احمدی با تأکید بر لزوم راه اندازی سامانه گزارش گیری مردمی، عنوان کرد: با راه اندازی این سامانه بهتر می توانیم مسائل و مشکلات مردم را بالاخص در روستاها دریافت و مورد بررسی و پیگیری قرار دهیم.

وی تأ کید کرد: تعاریف ما نسبت به اراضی کشاورزی با توجه به خشکسالی های اخیر باید تغییر کند و راهکارهای قانونی و درستی برای رفع مشکلات مردم داشته باشیم.

فرماندار اصفهان افزود: ما در برخورد با برخی تخلفات باید به صورت پروژه ای، محلی و منطقه ای عمل کنیم و فرآیند قانونی لازم را برای پرداخت هزینه های تخلفات بررسی و تعریف نماییم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 3 =