فرماندار اصفهان: حماسه ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است

فرماندار اصفهان تأکید کرد: آموزش و پرورش باید حماسه ۹ دی و علت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط ایادی صهیونیسم و امریکای جنایتکار را برای جوانان و نوجوانان تبیین کنند و در این راستا تبلیغات لازم در شبکه ها و فضای مجازی انجام گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه برنامه ریزی و گرامیداشت حماسه ۹ دی، ۱۳ دی ماه دومین سالروز شهادت سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، و ۱۶ دی ماه سالروز شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا (س) و تشییع شهدای گمنام در این روز، با بیان اینکه حماسه ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی با عنوان روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت نامگذاری شده و فتنه عظیم آمریکایی سال ۱۳۸۸ در این روز به دست مردم فهیم ایران اسلامی دفع گردید.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت گرامیداشت حماسه ۹ دی، افزود: حماسه ۹ دی با ۱۳ دی سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که مظهر بصیرت و ولایتمداری است، گره خورده و باید این ایام را گرامی بداریم.

احمدی تأکید کرد: آموزش و پرورش باید حماسه ۹ دی و علت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط ایادی صهیونیسم و امریکای جنایتکار را برای جوانان و نوجوانان تبیین کنند و در این راستا تبلیغات لازم در شبکه ها و فضای مجازی انجام گردد.

وی افزود: باید با همکاری بین بخشی در راستای اجرای باشکوه برنامه های این ایام با حضور حداکثری اقشار مختلف مردم اقدام نماییم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: روز ۱۶ دی ماه باید روز اجتماع عظیم مردم اصفهان در مراسم تشییع شهدای گمنام باشد و با همکاری دستگاه های ذی مدخل تلاش می کنیم تا مراسمی در شأن شهدای والامقام در اصفهان برگزار کنیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =