فرماندار اصفهان: حمل و نقل بخش مرکزی نیازمند ساماندهی است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: حمل و نقل در بخش مرکزی نیازمند ساماندهی و متولی است و بخشدار باید این امر را با جدیت پیگیری کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست فرماندار اصفهان با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اصفهان، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان و اعضای بخش مرکزی، پیرامون بررسی و ساماندهی وضعیت حمل و نقل در بخش مرکزی برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این نشست، با بیان اینکه حمل و نقل بخش مرکزی نیازمند متولی و ساماندهی است، عنوان کرد: تعیین متولی برای حمل و نقل در بخش مرکزی، امری ضروری است که بخشداری باید پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهد.

احمدی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید خود را خدمتگزار آنان بدانیم و در جهت رفع مشکلات آنها بکوشیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =