فرماندار اصفهان: حمل و نقل بخش مرکزی نیازمند ساماندهی است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: حمل و نقل در بخش مرکزی نیازمند ساماندهی و متولی است و بخشدار باید این امر را با جدیت پیگیری کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست فرماندار اصفهان با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اصفهان، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان و اعضای بخش مرکزی، پیرامون بررسی و ساماندهی وضعیت حمل و نقل در بخش مرکزی برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این نشست، با بیان اینکه حمل و نقل بخش مرکزی نیازمند متولی و ساماندهی است، عنوان کرد: تعیین متولی برای حمل و نقل در بخش مرکزی، امری ضروری است که بخشداری باید پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهد.

احمدی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید خود را خدمتگزار آنان بدانیم و در جهت رفع مشکلات آنها بکوشیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =