فرماندار اصفهان: حمل و نقل بخش مرکزی نیازمند ساماندهی است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: حمل و نقل در بخش مرکزی نیازمند ساماندهی و متولی است و بخشدار باید این امر را با جدیت پیگیری کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست فرماندار اصفهان با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اصفهان، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان و اعضای بخش مرکزی، پیرامون بررسی و ساماندهی وضعیت حمل و نقل در بخش مرکزی برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این نشست، با بیان اینکه حمل و نقل بخش مرکزی نیازمند متولی و ساماندهی است، عنوان کرد: تعیین متولی برای حمل و نقل در بخش مرکزی، امری ضروری است که بخشداری باید پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهد.

احمدی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید خود را خدمتگزار آنان بدانیم و در جهت رفع مشکلات آنها بکوشیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =