فرماندار اصفهان: دستگاه های اجرایی نسبت به حساس نمودن جامعه هدف خود برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای پیشگیری از سویه جدید کرونا اقدام نمایند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: باید با اطلاع رسانی و مکاتبه با دستگاه های اجرایی، صنوف، ارسال پیامک، طراحی پوسترهای تبلیغاتی در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت خوب صدا و سیما و رسانه ها، نگرانی خود را برای کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم اعلام و بر ضرورت رعایت این شیوه نامه ها برای پیشگیری از شیوع سویه جدید کرونا در شهرستان اقدام نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با تأکید بر اینکه جلسات ستاد مقابله با کرونا باید خروجی و اثربخشی لازم را داشته باشد، عنوان کرد: در اعمال محدودیت ها باید تابع ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم برای پیشگیری از شیوع سویه جدید کرونا، افزود: باید با اطلاع رسانی و مکاتبه با دستگاه های اجرایی، صنوف، ارسال پیامک، طراحی پوسترهای تبلیغاتی در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت خوب صدا و سیما و رسانه ها، نگرانی خود را برای کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم اعلام و بر ضرورت رعایت این شیوه نامه ها برای پیشگیری از شیوع سویه جدید کرونا در شهرستان اقدام نماییم.

احمدی تأکید کرد: دستگاه های اجرایی باید نسبت به حساس نمودن جامعه هدف خود برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجتناب از عادی انگاری برای پیشگیری از شیوع سویه جدید کرونا اقدام نمایند.

وی افزود: ما باید در روستاهای بخش مرکزی نسبت به حساس نمودن مردم برای رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و تشویق آنها برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا اقدام نماییم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یک =