فرماندار اصفهان: ما باید در امر مبارزه با قاچاق کالا، اولویت های منطقه ای و موضوعی را در شهرستان در نظر بگیریم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: آموزش و توجیه اصناف در امر مبارزه با قاچاق کالا، از اهمیت والایی برخوردار است و باید اقدامات مقتضی را در این خصوص انجام دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «مبارزه با قاچاق واجب است»، عنوان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و آحاد مردم باید مطلع باشند که مبارزه با قاچاق، امری واجب است و در این راستا، کمیته فرهنگی را فعال خواهیم کرد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم تبلیغات هوشمندانه و همه جانبه برای مبارزه با قاچاق، افزود: تبلیغات هوشمندانه و همه جانبه منجر به تغییر رفتاری در جامعه می شود که در امر مبارزه با قاچاق مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

احمدی با تأکید بر اینکه جلسات کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز باید به طور مرتب و مستمر برگزار گردد، اظهار داشت: ما باید در امر مبارزه با قاچاق کالا، اولویت های منطقه ای و موضوعی را در شهرستان در نظر بگیریم تا بتوانیم تصمیمات هماهنگی را اتخاذ نماییم.

وی افزود: آموزش و توجیه اصناف در امر مبارزه با قاچاق کالا، از اهمیت والایی برخوردار است و باید اقدامات مقتضی را در این خصوص انجام دهیم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: با تعامل و همکاری بین بخشی می توانیم اقدامات مؤثری را در جهت مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان انجام دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهارده =