فرماندار اصفهان: ما باید در امر مبارزه با قاچاق کالا، اولویت های منطقه ای و موضوعی را در شهرستان در نظر بگیریم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: آموزش و توجیه اصناف در امر مبارزه با قاچاق کالا، از اهمیت والایی برخوردار است و باید اقدامات مقتضی را در این خصوص انجام دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «مبارزه با قاچاق واجب است»، عنوان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و آحاد مردم باید مطلع باشند که مبارزه با قاچاق، امری واجب است و در این راستا، کمیته فرهنگی را فعال خواهیم کرد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم تبلیغات هوشمندانه و همه جانبه برای مبارزه با قاچاق، افزود: تبلیغات هوشمندانه و همه جانبه منجر به تغییر رفتاری در جامعه می شود که در امر مبارزه با قاچاق مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

احمدی با تأکید بر اینکه جلسات کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز باید به طور مرتب و مستمر برگزار گردد، اظهار داشت: ما باید در امر مبارزه با قاچاق کالا، اولویت های منطقه ای و موضوعی را در شهرستان در نظر بگیریم تا بتوانیم تصمیمات هماهنگی را اتخاذ نماییم.

وی افزود: آموزش و توجیه اصناف در امر مبارزه با قاچاق کالا، از اهمیت والایی برخوردار است و باید اقدامات مقتضی را در این خصوص انجام دهیم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: با تعامل و همکاری بین بخشی می توانیم اقدامات مؤثری را در جهت مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان انجام دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =