فرماندار اصفهان: مسئولان باید خود را خدمتگزار مردم بدانند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: امام جمعه محترم رهنان با همکاری مردم این منطقه در حوزه های فرهنگی-اجتماعی اقدامات مثبتی انجام داده اند که این مهم شایسته تقدیر است و باید ادامه یابد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در نماز عبادی-سیاسی جمعه منطقه رهنان، ضمن گرامیداشت سالروز عملیات کربلای ۴ و یاد و خاطره شهدای والامقام این عملیات، خاطرنشان کرد: امروز ما هرچه داریم به برکت خون شهدای عالیقدر و فداکاری و ازخودگذشتگی جانبازان، ایثارگران و صبر و شکیبایی خانواده های ایشان است و ما باید پاسدار خون شهدای والامقام باشیم.

فرماندار اصفهان افزود: مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم بدانند و برای رفع مشکلات آنان از هیچ کوششی دریغ نکنند.

احمدی از حضور پرشور مردم رهنان در نماز جمعه تقدیر کرد و گفت: امام جمعه محترم رهنان با همکاری مردم این منطقه در حوزه های فرهنگی-اجتماعی اقدامات مثبتی انجام داده اند که این مهم شایسته تقدیر است و باید ادامه یابد.

گفتنی است، فرماندار اصفهان در حاشیه نماز جمعه رهنان، ضمن بازدید از پایگاه واکسیناسیون سیار و مجموعه ورزشی رهنان، از نزدیک با اهالی منطقه رهنان دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 11 =