نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، با هدف افزایش هم افزایی، هماهنگی و پرهیز از موازی کاری در مباحث مربوط به زنان و خانواده، نشستی با حضور خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانم کلاهدوزان عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم استکی با اشاره به اهمیت توجه و رسیدگی به مباحث بانوان و خانواده از برنامه ریزی برای تشکیل، تقویت یا بازنگری کارگروه ها و کمیسیون هایی برای بررسی تخصصی موضوعات مرتبط با زنان و بهره گیری از ظرفیت های خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی خبر داد و خواهان همراهی و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان ها، نهادها و ارگان های فعال در حوزه زنان و خانواده شد.
خانم کلاهدوزان نیز با اشاره بر لزوم ارتقاء هویت، خودباوری، همدلی، همفکری و خرد جمعی، مباحث اقتصادی خانواده با تأکید بر زنان سرپرست خانوار را در اولویت دانست و گفت: نشاط و ورزش بانوان، توجه به مباحث رسانه، هنر و دختران نوجوان در خانواده از مباحث مهم و حائز اهمیت است.

مطالب مشابه

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهارده =