نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، با هدف افزایش هم افزایی، هماهنگی و پرهیز از موازی کاری در مباحث مربوط به زنان و خانواده، نشستی با حضور خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانم کلاهدوزان عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم استکی با اشاره به اهمیت توجه و رسیدگی به مباحث بانوان و خانواده از برنامه ریزی برای تشکیل، تقویت یا بازنگری کارگروه ها و کمیسیون هایی برای بررسی تخصصی موضوعات مرتبط با زنان و بهره گیری از ظرفیت های خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی خبر داد و خواهان همراهی و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان ها، نهادها و ارگان های فعال در حوزه زنان و خانواده شد.
خانم کلاهدوزان نیز با اشاره بر لزوم ارتقاء هویت، خودباوری، همدلی، همفکری و خرد جمعی، مباحث اقتصادی خانواده با تأکید بر زنان سرپرست خانوار را در اولویت دانست و گفت: نشاط و ورزش بانوان، توجه به مباحث رسانه، هنر و دختران نوجوان در خانواده از مباحث مهم و حائز اهمیت است.

مطالب مشابه

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات بانوان از برخی مراکز فرهنگی اجتماعی و کارآفرینی بانوان شهر بهارستان و روستای قلعه شور بازدید کرد

۱۱ دی ۱۴۰۰

مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن حضور در جمع بانوان محله دارک به بررسی ظرفیت ها، توانمندیها و مسایل بانوان این محلات پرداخت.

۶ دی ۱۴۰۰

خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن بازدید از اورژانس اجتماعی از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت

۲ دی ۱۴۰۰

چهارمین جلسه گروه کاری زیربنایی شهرستان اصفهان به منظور بررسی و تصمیم گیری در خصوص پرونده های تعیین کاربری خارج از حریم شهرستان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری وبا حضور مسئولین مربوطه برگزار گردید.

۲۴ آذر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :