نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، با هدف افزایش هم افزایی، هماهنگی و پرهیز از موازی کاری در مباحث مربوط به زنان و خانواده، نشستی با حضور خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانم کلاهدوزان عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم استکی با اشاره به اهمیت توجه و رسیدگی به مباحث بانوان و خانواده از برنامه ریزی برای تشکیل، تقویت یا بازنگری کارگروه ها و کمیسیون هایی برای بررسی تخصصی موضوعات مرتبط با زنان و بهره گیری از ظرفیت های خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی خبر داد و خواهان همراهی و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان ها، نهادها و ارگان های فعال در حوزه زنان و خانواده شد.
خانم کلاهدوزان نیز با اشاره بر لزوم ارتقاء هویت، خودباوری، همدلی، همفکری و خرد جمعی، مباحث اقتصادی خانواده با تأکید بر زنان سرپرست خانوار را در اولویت دانست و گفت: نشاط و ورزش بانوان، توجه به مباحث رسانه، هنر و دختران نوجوان در خانواده از مباحث مهم و حائز اهمیت است.

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :