نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

نشست مشاور امور بانوان فرمانداری اصفهان و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، با هدف افزایش هم افزایی، هماهنگی و پرهیز از موازی کاری در مباحث مربوط به زنان و خانواده، نشستی با حضور خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانم کلاهدوزان عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم استکی با اشاره به اهمیت توجه و رسیدگی به مباحث بانوان و خانواده از برنامه ریزی برای تشکیل، تقویت یا بازنگری کارگروه ها و کمیسیون هایی برای بررسی تخصصی موضوعات مرتبط با زنان و بهره گیری از ظرفیت های خوب بانوان در تصمیم گیری های فرهنگی و اجتماعی خبر داد و خواهان همراهی و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان ها، نهادها و ارگان های فعال در حوزه زنان و خانواده شد.
خانم کلاهدوزان نیز با اشاره بر لزوم ارتقاء هویت، خودباوری، همدلی، همفکری و خرد جمعی، مباحث اقتصادی خانواده با تأکید بر زنان سرپرست خانوار را در اولویت دانست و گفت: نشاط و ورزش بانوان، توجه به مباحث رسانه، هنر و دختران نوجوان در خانواده از مباحث مهم و حائز اهمیت است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =