پیام تبریک فرماندار اصفهان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت عیس مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت پیامبر صلح و دوستی، حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی را به همشهریان مسیجی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت عیسی (ع) پیام‌آور توحید و نوع دوستی، سمبل صبر و شکیبایی و بشارت دهنده عزت و آزادگی است.

آموزه ها و تعالیم پیامبران الهی نوید دهنده صلح، عدالت، و رستگاری جامعه انسانی است که جهان کنونی بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز دارد. اصل تعامل و گفت و گوی پیروان ادیان الهی جهت نیل به آرمان ها و اهداف والای پیامبران بزرگی مانند حضرت عیسی (ع) اجتناب ناپذیر بوده و میلاد این پیامبر رحمت و سعادت، فرصتی ارزشمند برای طنین سرود سربلندی بشریت توسط خیرخواهان و نفی کنندگان جهل و خشونت جهان در برابر خودکامگان و سلطه طلبان عالم است.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران هموطن مسیحی میلاد فرخنده پیام آور توحید، آزادی، صلح و دوستی، حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را به مسیحیان سراسر جهان، بالاخص همشهریان مسیحی، صمیمانه تبریک عرض نموده، موفقیت و سربلندی پیروان پیامبران بزرگ الهی را از درگاه پروردگار باری تعالی خواستارم.

                                                                                                                       

                                                                                                            

 

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 4 =