باحضور فرماندار اصفهان ، ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای روران افتتاح شد

طی آیینی با حضور محمدعلی احمدی عصر روز گذشته و همزمان با دومین روز از ایام الله مبارک دهه فجر ، ساختمان شورای اسلامی روستای روران بخش مرکزی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، طی آیینی با حضور محمدعلی احمدی عصر روز گذشته و همزمان با دومین روز از ایام الله مبارک دهه فجر ، ساختمان دهیاری شورای اسلامی روستای روران بخش مرکزی افتتاح و به بهره برداری رسید.
فرماندار اصفهان طی سخنانی ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تبریک حلول ماه پر خیر و پرکت رجب ، با تشریح و تبیین شخصیت و راه امام راحل و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت : برای درک و شناسائی بهتر انقلاب اسلامی بایستی به تبیین و راه و هدف حضرت امام خمینی (ره) پرداخته شود.
احمدی افزود : امام (ره) در مقطعی از تاریخ به مبارزه با رژیم استکبار ستمشاهی پرداخت که کسی را در این مسیر همراه خود نداشت و بواسطه تدوین راه و مسیر نورانی الهی توانست همه را همراه خود کند.
وی ایمان به خدا و باور مردمی را مهمترین عوامل موفقیت حرکت امام راحل در مسیر الهی بیان داشت و اظهار داشت :امام خمینی (ره) توانستند با توکل به خدا ، تدوین راه و مسیر الهی و با اصل قرار دادن مردم ، بر نظام ستم شاهی غلبه نمایند.
فرماندار اصفهان انقلاب اسلامی را نشات گرفته از راه و تفکر حضرت امام خمینی (ره) که همانا مسیر نورانی الهی است بیان داشت و افزود:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز جوانان این مرز و بوم در تمامی عرصه ها بویژه ۸ سال دفاع مقدس حضوری با اقتدار و عزتمندانه ای از خود نشان دادند و در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستادند.
ایشان مسیر و راه امام (ره) را راه عدالت ، راه اسلام ، راه استقامت ، راه عمل به قرآن و راه خدمت به مردم عنوان نمود و اظهار داشت : یقینا راه سعادت و درست برای خدمتگزاران به مردم چیزی جز راه امام راحل ،شهداء و تبعیت از مقام معظم رهبری نیست.
احمدی با تشریح دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و پیشرفتهای نظام مقدس اسلامی نسبت به دوران قبل از انقلاب گفت : ارزش پروژه های افتتاح شده به این است که در مسیر الهی که همانا خدمت به مردم است بطور شبانه روزی استفاده نماییم .
فرماندار اصفهان در ادامه افزود: در شرایط کنونی، کشور با مشکلاتی مواجه هست که بخشی از آن بواسطه مدیریت ضعیف دولتهای قبل بوده که انتظار می رود با استفاده از ظرفیتهای خوب موجود بتوانیم با مدیریت جهادی و مردمی شاهد رشد و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها باشیم.
لازم بذکر است ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای روران با زیربنای ۵۲۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =