بازدید فرماندار اصفهان از شهرهای بهارستان و زیار و روستاهای کوی راه حق و دستجاء

فرماندار اصفهان عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی و همکاری بین بخشی مسائل و مشکلات موجود شهرهای بهارستان و زیار و روستاهای کوی راه حق و دستجاء پیگیری و اقدامات مقتضی در راستای رفع این مشکلات انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) با حضور در بخش مرکزی اصفهان، از شهرهای بهارستان و زیار و روستاهای کوی راه حق و دستجاء بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، بر ارائه خدمات کامل و شبانه روزی مراکز بهداشتی و درمانی و داروخانه های شهر زیار و روستای دستجاء و همچنین اصلاح نقاط پرخطر و حادثه خیز تأکید کرد.

احمدی همچنین با تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی و معتمدین مردم دیدار و عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی و همکاری بین بخشی مسائل و مشکلات موجود پیگیری و اقدامات مقتضی در راستای رفع این مشکلات انجام خواهد شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =