بازدید فرماندار اصفهان از شهرهای بهارستان و زیار و روستاهای کوی راه حق و دستجاء

فرماندار اصفهان عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی و همکاری بین بخشی مسائل و مشکلات موجود شهرهای بهارستان و زیار و روستاهای کوی راه حق و دستجاء پیگیری و اقدامات مقتضی در راستای رفع این مشکلات انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) با حضور در بخش مرکزی اصفهان، از شهرهای بهارستان و زیار و روستاهای کوی راه حق و دستجاء بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، بر ارائه خدمات کامل و شبانه روزی مراکز بهداشتی و درمانی و داروخانه های شهر زیار و روستای دستجاء و همچنین اصلاح نقاط پرخطر و حادثه خیز تأکید کرد.

احمدی همچنین با تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی و معتمدین مردم دیدار و عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی و همکاری بین بخشی مسائل و مشکلات موجود پیگیری و اقدامات مقتضی در راستای رفع این مشکلات انجام خواهد شد.

 

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =